12:34 - 1396/04/03

محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر اعلام شد

 محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر اعلام شد

سازمان راهداری در اطلاعیه‌ای محدودیت‌های ترافیکی هفته‌ آینده همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر را اعلام کرد.

به گزارش کارگرآنلاین، بر اساس اطلاعیه سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده ای از چهارم تا دهم تیرماه در محورهای ذیل محدودیت های ترافیکی اعمال می‌شود؛

1- تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 4 تیرماه 96  تا ساعت 6 صبح 10 تیرماه 96  از محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد ومحورهای قوچان- مشهد،سبزوار- مشهد و تربت حیدریه- مشهد وبالعکس ممنوع است.

 تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

محور کرج – چالوس
 تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12روز  4 تیرماه 96  تا ساعت 3 5 تیر  از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز یکشنبه مورخ  4 تیر تا ساعت 3 بامداد روز دوشنبه مورخ  5 تیرماه  از کرج به سمت مرزن آباد به‌صورت یکطرفه است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12روز دوشنبه مورخ  5 تیر تا ساعت یک بامداد روز بعد  از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز دوشنبه مورخ  5 تیر تا ساعت یک بامداد روز بعد  از کرج به سمت مرزن آباد به‌صورت یکطرفه است.

 تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه مورخ  9 تیر تا ساعت 3 بامداد روز بعد (10 تیرماه 96) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه مورخ  9 تیر تا ساعت 3 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

محور هراز
تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت 8 یکشنبه هفته جاری تا ساعت 6 صبح روز چهارشنبه 7 تیرماه و همچنین از ساعت 8 تا ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ  8 تیر و از ساعت 8 روزجمعه مورخ 9 تیر تا ساعت 12 روز شنبه 10 تیر از محور هراز ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه آینده تا ساعت یک بامداد روز شنبه 10 تیر 96 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ  9 تیرماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه مورخ  10 تیر از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

محور فیروز کوه
تردد تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 فردا  مورخ 4 تیر و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای دوشنبه 5 تیر و سه شنبه 6 تیر و جمعه 9 تیر 96 از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

 آزادراه کرج - قزوین
 تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز یکشنبه مورخ 4 تیر (فردا) درمسیر شرق به غرب (باند شمالی) واز ساعت 8 تا 24 روزهای جمعه آینده در مسیرغرب به شرق(باند جنوبی) محور فوق ممنوع است.

محور قدیم رشت – قزوین
تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 تا 24 فردا و از ساعت 8 تا 24  مورخ 5 و 6 تیرماه در این محور ممنوع است.

محور قدیم ساوه – همدان و  بالعکس
 تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 فردا تا ساعت 24 روز سه شنبه 6 تیر از محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه ساوه-همدان است.

محور آستارا - اردبیل ، اردبیل – سرچم و بالعکس
تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت  از ساعت 8 تا 24 روزهای دوشنبه، سه شنبه و جمعه هفته جاری از محورهای فوق ممنوع است.

 محور سلفچگان – قم
تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از  ساعت 18 تا 24  جمعه پیش رو از محور سلفچگان به قم ممنوع است.

 محور شیروان – بجنورد-جنگل گلستان و بالعکس

 تردد  تریلر ها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا  24 فردا و از ساعت 14 تا 24 سه شنبه هفته جاری از محورهای فوق ممنوع است.

 محور اصفهان – بروجن – لردگان – ایذه و بالعکس

تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 فردا تا ساعت 24 جمعه هفته جاری از محورهای فوق ممنوع بوده ومسیر جایگزین محور اصفهان- الیگودرز- خرم آباد وخوزستان است.

محور  یاسوج – لردگان – بروجن - اصفهان و بالعکس
تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 فردا تا ساعت 24 روز جمعه  مورخ 9 تیرماه امسال از محورهای فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور اصفهان-یاسوج است.

محور اهواز – هفتگل – باغملک – ایذه – دهدز - شهرکرد
 تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 فردا تا ساعت 24 روز جمعه  مورخ 9 تیرماه امسال از محورهای فوق از محورهای فوق ممنوع است و مسیر جایگزین محور اهواز – اندیمشک – خرم آباد – اصفهان – شهرکرد خواهد بود.

محور تبریز – اهر – مشکین شهر و اهر – هریس و اهر – ورزقان و اهر – کلیبر – هوراند – خدآفرین و بالعکس
تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه وجمعه هفته جاری از محورهای فوق ممنوع است.

محور‌های قوچان-مشهد، سبزوار- مشهد و تربت حیدریه- مشهد وبالعکس
تردد  تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12  تا ساعت 24 فردا ، سه شنبه و جمعه در محورهای فوق ممنوع است.

محور قاین – بیرجند وبالعکس
تردد تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا ساعت 23  روزهای یکشنبه (4 تیر) و جمعه (9 تیر) در محور فوق ممنوع است.

http://kargaronline.ir/news-details/65572/ telegram facenama cloob hammihan
مرتبط ها
نظرات کاربران
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.