پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00015:45 - 1400/07/28

انتشار ۲ کتاب گویا از جوان‌ترین رزمنده دفاع مقدس

کارگر آنلاین| ایران صدا کتاب گویای زندگینامه و خاطرات جوان‌ترین رزمنده دفاع مقدس «بهنام محمدی» را منتشر کرد.

همزمان با سالروز شهادت بهنام محمدی ایران صدا، کتاب گویای داستان بهنام را تولید و منتشر کرد.

کتاب داستان بهنام توسط داوود امیریان، دارنده نشان درجه یک هنر در رشته داستان نویسی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشته شده است.

کتاب گویای داستان بهنام به‌سبب اینکه تنها یک بخش از زندگی قهرمان داستان را روایت می‌کند، انسجام و یک‌دستی جذابی دارد که عموماً در کتاب‌هایی به‌شیوه‌ زندگی‌نامه کمتر به چشم می‌خورد.

فصل اوّل کتاب از فصول پربار داستان است و همه‌ روابط علّت و معلولی داستان را در این فصل می‌بینیم. در این اثر شخصیت‌های واقعی داستان حضوری موجه و درست دارند.

این شهید با همان جسم کوچک بارها به قلب دشمن زد و با وجود مخالفت فرماندهان، خود را به صف اول نبرد رساند تا از شهر ودیار خود دفاع کند.

شهید بهنام محمدی، چندین بار نیز به اسارت دشمن درآمد، اما هر بار با توسل به شیوه‌ای از دست آنان گریخت و با بهره‌گیری از هوش، توان و جسارت خود توانست اطلاعات ارزشمندی ازموقعیت دشمن را به دست بیاورد و در اختیار فرماندهان جنگ قرار دهد و در رساندن مهمات به رزمندگان اسلام بسیار تلاش می‌کرد.

کتاب داستان بهنام توسط انتشارات شاهد به چاپ رسیده و ایران صدا این کتاب را به صورت صوتی برای استفاده مخاطبان خود روی پایگاه کتاب گویای ایران صدا به رایگان قرار داده است. تهیه کنندگی این اثر را محمد شکری و روایت آن را نیز مهیار مهرتاش بر عهده داشته اند.

همچنین ایران صدا پیش از این نیز کتاب بهنام جنگجوی ۱۳ ساله که توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برای گروه سنی کودک منتشر شده است را به صورت گویا تولید و منتشر کرده است.

علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب‌های گویا می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران