پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:15 - 1400/08/01

مرگ تلخ تعمیرکار بر اثر سقوط منبع موتورخانه

کارگر آنلاین | کارگر تعمیرکار به هنگام کار در موتورخانه ساختمان و تعمیر قسمت تاًسیسات آن به علت سقوط منبع موتورخانه، به طرز دلخراشی جان خود را از دست داد.

ساعت 16:15 روز گذشته در پی تماس اهالی یک ساختمان با سامانه 125 و اعلام یک حادثه دلخراش برای یک کارگر، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 85 و گروه امداد و نجات یک این سازمان را به محل حادثه در خیابان رودکی روانه کرد.

  • افشین فلاح‌زاده؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک کارگر تعمیرکار تأسیساتی در قسمت موتورخانه ساختمانی مشغول کار بود که ناگهان منبع انبساط موتورخانه بر روی این مرد افتاد و وی از قسمت سر دچار آسیب‌دیدگی شدید شد.
  • وی افزود: عوامل اورژانس پس از انجام معاینات اولیه اعلام کردند که این شخص بر اثر شدت صدمات وارده به سرش، در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

فلاح‌زاده تصریح کرد: نجاتگران آتش‌نشانی با حضور در محل حادثه با احتیاط و دقت کامل، منبع را از روی این فرد برداشتند و سپس پیکر بی‌جان وی را برای انجام اقدامات قانونی و نیز انتقال به پزشکی قانونی، تحویل عوامل انتظامی دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ کارشناسان آتش‌نشانی منطقه در حال حاضر علت وقوع این حادثه ناگوار را در دست بررسی قرار داده‌اند.

منبع: hadese24
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران