پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00007:00 - 1400/08/18

استخدام اراذل و اوباش در شرکت شهربان شهرداری تهران !

کارگر آنلاین | شهردار تهران گفت: درباره اینکه می‌گویند برخی از نیروهایی که در شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، استخدام شده‌اند از اراذل و اوباش هستند، نمی‌توانم قضاوت کنم و این موضوع جای بررسی دارد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در گفتگو با دانشجو، اظهار کرد: دریافت هر گونه رشوه ماموران رفع سد معبر از دستفروشان سطح شهر ممنوع بوده و تخلف به شمار می‌آید.

وی همچنین تصریح کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده دریافت رشوه هر کدام از ماموران رفع سد معبر که نیروی شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران محسوب می‌شوند، تخلفات را اطلاع بدهند.

  • شهردار تهران در پاسخ به اینکه برنامه شهرداری در دوره فعلی برای بهبود عملکرد شرکت شهربان و حریم بان و همچنین بهبود عملکرد نیروهای این مجموعه چیست، تاکید کرد: کاری به کم کاری شهرداری در ۸ سال اخیر نداریم و ما در حال حاضر با برنامه ریزی پیش می‌رویم.
  • زاکانی خاطرنشان کرد: درباره اینکه می‌گویند برخی از نیروهایی که در شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، استخدام شده‌اند از اراذل و اوباش هستند، برای بنده قابل قبول نیست و  نمی‌توانم قضاوت کنم و این موضوع جای بررسی دارد.
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه