پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00014:35 - 1400/08/19

جزئیات شکنجه دانش آموز ایلامی توسط معلم / تمام بدن ابوالفضل کبود شده + عکس

کارگر آنلاین | دانش آموز ایلامی توسط معلم خود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

معلمی در روستای ریزه وند بولی از توابع شهرستان چوار دانش آموز کلاس اولی خود را کتک زد به نحوی که آثار کبودی روی بدن این کودک ۷ ساله  کاملا مشهود است .

پدر دانش آموز گفت : چوپان هستم. صبح زود احشام را به صحرا می‌برم و عصر برمی‌گردم ، هفته گذشته وقتی به خانه آمدم همسرم را در حال گریه کردن دیدم وقتی موضوع را جویا شدم گفت که امروز معلم ابوالفضل  او را کتک  زده و تمام بدنش کبود شده و نمی تواند چیزی بخورد.

وی در ادامه گفت:  دخترم کلاس پنجم است و به همراه پسرم در یک مدرسه درس می خواند ، روز حادثه طبق روال هر روز دخترم ساعت ۱۲/۳۰ به منزل آمده بود اما پسرم حدود ساعت ۲ به خانه برگشته بود.

پدر این دانش آموز افزود: وقتی که به خانه آمده بود به مادرش گفته بود که گرمم است، نهار نخورده بود و فقط گریه کرده بود تا در نهایت ماجرای کتک خوردنش توسط معلم را برای همسرم بازگو کرد.

وی با بیان اینکه چشم دیدن بدن کبود پسرم را نداشتم بیان داشت : عصر که به خانه آمدم با دیدن دست های کبود و متورم پسرم آرزو کردم که بمیرم، تحمل دیدن آزار هیچ کودکی  را ندارم  اما باز هم به قانون تمکین کردم و روز بعد با مراجعه به پاسگاه از معلم فرزندم شکایت کردم و سپس به آموزش و پرورش شهرستان چوار رفتم و آنجا هم علیه او طرح شکایت کردم.

وی تصریح کرد: معلم،  آب روی دست فرزندم ریخته بود و با چوب زده بود، به رئیس آموزش وپرورش هم گفتم معلم حق تنبیه دارد اما شکنجه خیر ، دیدن بدن کبود و متورم پسرم برایم شکنجه است.

این پدر با اشاره به اینکه پسرم شب ها مضطرب است و استرس دارد گفت : ابوالفضل شب‌ها وحشت دارد، از خواب بیدار می شود ، می گوید بدنم درد می کند و با التماس می گوید بابا دیگر من را به مدرسه نفرست،چنان از مدرسه  وحشت  کرده که از کانکس مدرسه می ترسد.زیرا  معلم گفته بود اگر پیش پدر و مادرت چیزیی بگویی باز هم کتکت می‌زنم.

اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام  هم با  درباره کتک‌کاری این دانش آموز توسط معلم در بیانیه ای اعلام کرد:« در پاسخ به موضوع تنبیه دانش آموز کلاس اول دبستان منتظر قائم روستای ریزوند از توابع شهرستان چوار با توجه به‌ اظهار آموزش و پرورش این شهرستان اعلام می‌دارد.

 روز سه شنبه مورخه ۱۴۰۰/۸/۱۱برابر تماس یکی از اولیای دانش آموزان روستای مذکور مبنی بر تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان کلاس اول، بلافاصله کارشناس ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات مدیریت آموزش و پرورش چوار به همراه یک نفر دیگر از همکاران جهت بررسی قضیه به روستای مذکور اعزام شدند و همچنین آموزگار کلاس به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جهت توضیحات احضار گردید تا جنبه های موضوع روشن‌تر شود. پس از آن اولیای دانش آموز به منظور شکایت و پیگیری موضوع به مدیریت آموزش و پرورش مراجعه و اظهار داشتند که فرزندمان توسط آموزگارش تنبیه شده است. به همین سبب جلسه‌ای با حضور سرپرست و اعضای شورای معاونان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تشکیل گردید و تذکرات لازم توسط کارشناسان ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و حراست شهرستان به آموزگار داده شد. از طرفی کماکان قضیه از بعد اداری در دست بررسی است و این مدیریت روال اداری و قانونی برخورد با این موضوع را در پیش دارد و در صورت محرز شدن تخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.»

منبع: hadese24
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
سلام خدالعنت کنه اون معلم بی وجدان قسی القلب که بچه ی طفل معصومه بدن ودستش وکبود کرده , چطوری میخوای جواب خدارو بدی ؟؟؟؟؟
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه