پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00012:12 - 1400/08/23

نهضت حل یک مشکل در هر محله شهرداری منطقه یک اجرایی می شود

کارگر آنلاین | مدیریت شهری منطقه یک به پشتوانه معتمدین محلات ۲۷ گانه شمال تهران، نهضت حل یک مشکل در هر محله را اجرایی می کند.

به گزارش کارگر آنلاین ، حمیدرضا حاجوی شهردار این منطقه در نشست صمیمانه با معتمدین محلات شمال تهران که صبح امروز ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور کلیه معاونین شهردار و شهرداران نواحی ده گانه این منطقه برگزار شد، ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: با بهره مندی از نقطه نظرات معتمدین محلی فرهیخته و متخصص منطقه یک و در تعامل نزدیک با آن ها تلاش می شود با راه اندازی "نهضت حل یک مشکل در هر محله"، موضوعات و معضلاتی که در اولویت اجرا در محلات است، احصاء و با زمان بندی مشخص، ضمن انطباق آن ها با قوانین شهرداری و ملاحظات فنی و بودجه ای نسبت به ارائه خدمات مورد نظر و یا رفع مشکلات احتمالی در قالب پروژه های کوچک مقیاس محلی، اقدام مناسب صورت پذیرد.

نهضت حل یک مشکل در هر محله اجرایی می شود

  • حاجوی اصلی ترین ماموریت شهرداری را رسیدگی به امور شهروندان دانست و گفت: معتمدین محلی به دلیل ارتباط نزدیک با شهروندان و به عنوان نماینده آن ها می توانند در شناسایی درست خدمات مورد نیاز در سطح محلات، مدیریت شهری را یاری کنند تا به کمک هم شعار شهردار تهران در دور جدید که ارائه بهترین خدمات به مردم است را در منطقه یک اجرایی کنیم.
  • شهردار منطقه یک خاطر نشان ساخت: دغدغه معتمدین محلی و شهروندان دغدغه مدیریت شهری خواهد بود و طی برگزاری جلسات مستمر و بازدیدهای میدانی، با بازه های زمانی مشخص و به کارگیری کلیه ظرفیت های موجود و مشارکت های مردمی با توجه به اولویت های مطرح در خدمات رسانی به هر محله، برنامه ریزی و نقشه راه خود را تهیه خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به اقدامات اضطراری در محلات و مباحث مرتبط با ایمنی گفت: کلیه گودهای رها شده و ساختمان های پرخطر در سطح محلات، باید اخطارهای لازم را دریافت و اقدامات مقتضی در ارتباط با آن ها نباید مورد غفلت قرار گیرد.

  • شهردار منطقه یک اولویت کار در منطقه یک را اتمام پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و بیان داشت: اهتمام و اولویت مدیریت شهری، تکمیل پروژه های نیمه تمام منطقه خواهد بود که براساس نیازهای محلات شکل گرفته است و از طرفی تعریف پروژه های جدید را نیز با کمک معتمدین با دقت و حساسیت انجام خواهیم داد.
  • در ادامه معتمدین محلات ۲۷ گانه شمال تهران نیز ضمن آرزوی توفیق برای مدیریت شهری جدید منطقه یک به بیان موضوعات مرتبط با ارائه خدمات شهرداری در محله خود و انتظارات و درخواست های شهروندان در بهبود وضعیت کنونی پرداختند.
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه