پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00011:23 - 1400/09/27

سرعت زیاد باعث آتش گرفتن ۲۰۶ شد/ عکس

کارگر آنلاین/ رییس اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: تیم راهور تهران بزرگ از ابتدای حادثه در محل حضور داشت، ایستادن و تماشای خودروها به آتش سوزی باعث ایجاد ترافیک بیشتر در محدوده تصادف شد.

سرهنگ علی اصغر شریفی به نقل از رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگانی که حوالی ساعت ۱۳: ظهر دیروز در مسیر بزرگراه همت به غرب بعد از پل توانیر در حال تردد بودند با مشاهده حریق یکدستگاه سواری پژو ۲۰۶ در حال سوختن و دود ناشی از آن از سرعت خود کاسته و به تماشای این حادثه پرداختند.

به گزارش پلیس راهور فاتب، وی افزود: تیم کارشناسی منطقه ۲۴ پلیس راهور تهرن بزرگ خوشبختانه در چند قدمی این حادثه بودند و توانستند به موقع این راننده را که به موقع از خودرو در حال سوختن بیرون آمده بود را به گوشه امن راه منتقل کردند.

سرهنگ شریفی ادامه داد: چند تیم از کارکنان منطقه ۲۴ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حضور داشتند و نسبت به روان سازی ترافیک اقدامات خود را انجام و تیم‌های امدادی و آتش نشانی این آتش سوزی را مهار کردند.

رییس اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ: از رانندگان و شهروندان و عابرین خواست چنانچه در حین حرکت با حادثه‌ای روبرو شدند که در آن سهمی ندارند به مسیر خود ادامه داده و با ایستادن ونگاه کردن باعث سنگینی ترافیک در محدوده آن نشوند تا خودروهای امدادی و پلیس بتوانند به موقع اقدامات ترافیکی و امدادی خود را انجام دهند و به مصدومین و حادثه دیدگان امدادرسانی نمایند.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران