پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00008:59 - 1400/10/13

انهدام باند ۱۱ نفره سارقان سیم برق با ۱۲۰ فقره سرقت در قزوین

کارگر آنلاین/ جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری اعضای باند ۱۱ نفره سرقت سیم برق و کشف ۱۲۰ فقره سرقت سیم هوایی در شهرستان های قزوین و آبیک خبر داد.

سرهنگ داود عبدالمالکی در این باره اظهار کرد: با توجه به وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان قزوین، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت .

وی افزود : ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به سرنخ‌هایی از دست داشتن 2  سارق سابقه‌دار خودرو در این خصوص رسیدند.

جانشین فرمانده انتظامی گفت: پس از شناسایی مخفیگاه سارقان با هماهنگی قضائی آنها دستگیر و در تحقیقات پلیس به 120 فقره سرقت سیم برق با همکاری 9 تن دیگر در شهرستان های قزوین  وآبیک اعتراف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: سارقین با خودروهای 206 ، پراید و پیکان وانت و با پلاک های مسروقه با استفاده از متهمان زن در پوشش خانواده در نیمه های شب اقدام به سرقت سیم برق هوایی می میکردند.

وی خاطر نشان کرد : هر 9 نفر همدست متهمان در عملیات سریع و غافلگیرانه پلیس در شهرستان های قزوین و آبیک دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند .

سرهنگ عبدالمالکی با بیان اینکه با تلاش صورت گرفته مالخر این اموال در یک گاراژ ضایعاتی در یکی ازخیابان شهر قزوین دستگیرشده است ،افزود : با اعتراف وی به  خرید 120فقره سیم مسروقه ، همه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ عبدالمالکی در پایان با اشاره به اینکه در این پرونده ماموران موفق به کشف 3 دستگاه خودروی سرقتی از متهمان شدند ،گفت :مبارزه با سارقان و پیشگیری از وقوع سرقت مهمترین وظیفه و اولویت کاری مجموعه انتظامی است و از مردم درخواست میکنم ، ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت برخورد با موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

منبع: برنا
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران