پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00020:54 - 1401/01/21

راز زیبایی پوست جولیا رابرتز در ۵۴ سالگی فاش شد

کارگر آنلاین| جولیا رابرتز بازیگر محبوب هالیوودی همیشه با زیبایی پوستش زبان زد همگان بوده است. جولیا رابرتز زیبایی پوستش را مدیون روتین پوستی روزانه ای است که رعایت می کند.

اهمیت استفاده از ضدآفتاب

جولیا رابرتز یکی از مشهورترین افراد هالیوودی است که همیشه از محصولات مقرون به صرفه اما با کیفیت استفاده می کند. ضدآفتاب مهم ترین بخش روتین پوستی او محسوب می شود و همیشه در بیرون از منزل با هر نوع آب و هوایی از ضد افتاب استفاده می‌ کند. ضد آفتابی که spf 30 به بالا دارد.

استفاده از این محصول مهم ترین بخش روتین پوستی او می‌ باشد، زیرا عقیده دارد که استفاده از ضدآفتاب خطر آفتاب سوختگی، سرطان پوست یا لکه های پوستی و چروک را تا حد زیادی کاهش می دهد.

ضد آفتاب
پاک کردن آرایش قبل خواب

دومین اولویتی که او هر روز آن را رعایت می کند، این است که هر شب قبل از خواب، هر طور که شده، باید آرایش را از روی صورتش پاک کند. او عقیده دارد که پاک نکردن آرایش عاملی برای آسیب به پوست خواهد بود؛ پس هر طور که شده، هر چقدر هم که خسته باشد، باید آرایش خود را قبل از خواب پاک کند و با پوست سبک و بدون آرایش بخوابد.
توجه به نوع لبخند

چیزی که در جذابیت بازیگران هالیوود اهمیت بسیار زیادی دارد، نوع لبخند آن ها است. رابرتز به این قضیه توجه زیادی می‌ کند و همیشه دندان هایش را با جوش شیرین مسواک می زند و عقیده دارد که باید به دندان‌ ها رسیدگی کرد تا در زیبایی و جوانی اش مؤثر باشد؛ به خاطر همین همیشه از نخ دندان و دهان شویه هم کمک می گیرد و اجازه نمی‌ دهد که دندان هایش جرم یا لک داشته باشند.

مسواک زدن
تقویت بدن

جولیا رابرتز عقیده دارد که می‌ تواند هوشمندانه و آگاهانه نوع غذایش را انتخاب کند تا پوست سالمی داشته باشد و به بدنش پروتئین و سبزیجات برساند. او عقیده دارد که باید بدنش را از داخل تقویت کند. مواد غذایی مانند برنج قهوه ای، آووکادو و سالمون جزء غذاهایی است که استفاده می کند. او به مصرف میوه و سبزیجات خیلی اهمیت می‌ دهد تا بدن سالمش روی ظاهر زیبایِ او نیز تاثیر مثبت داشته باشد.
سرم و مرطوب‌کننده

او عقیده دارد که باید مراقبت از پوست خود را چند لایه کنید و رطوبت کافی را به هم به آن برسانید؛ به خاطر همین به شدت باور دارد که باید سرم و مرطوب‌کننده هم استفاده کرد و اجازه نداد که پوست دچار خشکی شود.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران