پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00010:25 - 1401/01/28

شگرد جنیفر انیستون برای جوان ماندن پوستش

کارگر آنلاین| جنیفر انیستون یکی از معروف ترین بازیگران آمریکایی است که به دلیل سبک زندگی خاصش برخلاف سن بالایی که دارد، دارای چهره جوان و زیبایی می باشد.

هرگز زیبایی پوست را به تاخیر نمی اندازد

جنیفر انیستون عقیده دارد که همین امروز باید برای سلامتِ پوست تان اقدام کنید و نباید این کار را به تاخیر بیندازید. او بر این باور است که پوست خوبش را از پدرش به ارث برده اما همیشه از آن مراقبت هم می کند و هرگز زیبایی پوستش را نادیده نمی‌ گیرد.

جنیفر انیستون
فیشیال انجام میدهد اما زیاده روی هرگز

او عقیده دارد که باید به پوست ورزش داد. فیشیال یک نوع ورزش پوست محسوب می شود اما از طرفی باید مراقب باشید که خیلی در انجامِ آن زیاده روی نکنید، زیرا ممکن است نتیجه عکس بگیرید. در نهایت آنیستون بر این باور است که حتما در کنار راهکار های طبیعی؛ فیشیال هم می تواند راهی برای استراحت و طراوتِ پوست باشد.
به مرطوب‌کننده و ضد آفتاب اهمیت میدهد

جنیفر انیستون پیشنهاد می کند که حتماً باید مرطوب‌کننده و ضد آفتاب را در هر جایی با خودتان همراه کنید و این کار را برای خود به یک عادت تبدیل کنید؛ او حتی داخل ماشین هم مرطوب‌کننده و ضد آفتاب دارد و عقیده دارد که spf ضد آفتاب؛ باید بالاتر از 30 باشد.

مرطوب‌کننده و ضد آفتاب
به یافته های علمی توجه میکند

جنیفر انیستون عقیده دارد که مصرف پروبیوتیک باعث بالا نگه داشتن سطح باکتری های سالم و تعادل باکتری ها در کنار یکدیگر می شود و تحقیقات علمی هم این مسئله را به اثبات رسانده است؛ که رژیم غذایی سالم در کنار روتین پوستی می ‌تواند مشکلاتی مانند اگزما، آکنه، آسیب به پوست به خاطر اشعه فرابنفش و التهابات را از بین ببرد.
غذای حاوی آنتی اکسیدان میخورد

او می گوید که مصرف شکر یا هر گونه غذای مضر؛ صورت، بدن و سطح انرژی را تحت تاثیرِ بد قرار می دهند؛ همچنین خودش هم خیلی تاکید دارد که باید غذای حاوی آنتی اکسیدان استفاده کرد تا بدن سم زدایی شود.

غذای حاوی آنتی اکسیدان
بدنش را به چالش میکشد

آنیستون بارها گفته است که باید از راحتی خود بیرون بیایید و بدن تان را به چالش بکشید؛ قطعا با ورزش کردن چنین اتفاقی میسر شده و در کنارِ آن؛ می‌ توانید سموم بدن را نیز دفع کنید.
هر چقدر که می‌ تواند؛ استرس را از خود دور میکند

اثرات منفی استرس خود را روی سلامت و زیبایی نشان می‌ دهد. تا جایی که می توانید در طول روز مدیتیشن کنید و هر کاری که از دست تان بر می آید را انجام دهید تا دیگر استرس نداشته باشید.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران