پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00005:56 - 1401/05/22

مدیرعامل کانون پرورش فکری با فرزندان شهید مدافع حرم دیدار کرد

کارگر آنلاین | مدیرعامل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نخستین روزهای کاری خود به دیدار فرزندان شهید مدافع حرم هاشم دهقانی‌نیا رفت.

«حامد علامتی» مدیرعامل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم در منزل شهید هاشم دهقانی‌نیا حضور پیدا کرد و ضمن گفت‌وگو با خانواده و فرزندان شهید، اظهار داشت: صحت و سلامتی فرزندان کشورمان به ویژه شفای عاجل این دو عزیز را از خداوند متعال مسألت دارم.

  • وی با عرض تسلیت به مناسبت ایام ماه حزن و اندوه محرم و آرزوی صبر و آرامش برای همسر شهید مدافع حرم، افزود: مفتخرم نخستین ملاقات و حضور رسمی من در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با خانواده محترم شهدا، به‌ویژه فرزندان عزیز شهید مدافع حرم پیوند خورده است.
  • مدیرعامل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، در این دیدار با بیان اینکه امروز اقتدار، امنیت و آرامش خود را مرهون خون شهدا هستیم، گفت: خانواده شهدا چشم‌وچراغ ملت هستند و فرزندان عزیز شهدا، نگین درخشان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.
  • مدیرعامل کانون حضور خانواده معظم ایثارگران به‌ویژه عضویت فرزندان شهدا را فرصتی ارزشمند برای کانون توصیف کرده و خطاب به آن‌ها گفت: مجتمع‌ها و مراکز کانون چشم‌انتظار شماست؛ کانون را متعلق به خودتان بدانید و این افتخار را به ما بدهید که اعضای فعال کانون باشید.
  • همچنین شهید هاشم دهقانی‌نیا بعد از پیاده‌روی اربعین و وداع با پسران دوقلوی شش‌ماهه‌اش، اردیبهشت‌ سال ۹۵ در راه دفاع از حرم اهل‌ بیت و درگیری با عوامل تکفیری به شهادت رسید.

 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران
بانک سپه