پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00012:38 - 1401/09/20

پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت هفته پژوهش| تحقیق، بستر تصمیم‌های آگاهانه است

کارگر آنلاین |  اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش کارگر آنلاین ،  متن پیام به این شرح است:

         بسمه تعالی 

  • فرا رسیدن هفته پژوهش را به پژوهش گران پرتلاشی که در پی تولید علم و کشف ناشناخته ها هستند، صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.  
  • در عصر کنونی، علم و تکنولوژی تمامی عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را تحت سیطره خود درآورده است، تولید علم نیز که اساس دانایی و فرزانگی است، با تحقیق و پژوهش شکل می گیرد. بنابراین، باید به موضوع پژوهش به عنوان کلید و بستر رشد و توسعه نگاه کرد و از تلاش های پژوهش گرانی که صادقانه و مخلصانه در این راه تلاش می کنند، قدردانی کرد.  

پژوهش و تحقیق، بستر تصمیم‌های آگاهانه است

  • از نقش پژوهش در برنامه ریزی ها و فعالیت های سازمانی نیز نباید غافل شد. امروزه نیاز به تحقیقات، پژوهش و رویکرد های علم محور در فعالیت های سازمانی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. بستر تمامی دستاورد ها و موفقیت های سازمانی، پژوهش و تحقیقات علمی است و تنها با پژوهش و تحقیق می توان تصمیم های آگاهانه گرفت و مسیر رشد و توسعه سازمان ها را هموار کرد.
  • بانک رفاه کارگران که پس از شش دهه فعالیت اکنون در زمره بانک های برتر و تأثیر گذار کشور در حوزه های مختلف اقتصادی قرار گرفته است، مدیون تلاش ها و کوشش های متعهدانه کارکنان تحصیل کرده و پژوهش گری است که در راه تحقق اهداف و رسالت های سازمانی با شور و حرارت و عشق فراوان تلاش می کنند و به نیکی آگاهند که در فضای رقابتی موجود، رشد و پیشرفت از مسیر علم و پژوهش می گذرد.  
  • بانک رفاه کارگران تلاش می کند، در حوزه پژوهش زمینه و بستر مناسبی برای پژوهش گران جوانی که دل در گرو رشد و آبادانی کشور دارند فراهم کند و دست آن ها را به گرمی بفشارد؛ چرا که اعتقاد راسخ داریم سرمایه گذاری در تحقیقات و پژوهش، باعث شکوفایی، خلاقیت و نوآوری می شود و نتایج و دستاوردهای بسیار درخشانی در تمامی عرصه ها رقم می زند.
  • از خداوند متعال، سلامتی، سر بلندی و شادکامی پژوهشگران و محققان ساعی و توانمندی را که صادقانه در این مسیر حرکت می کنند، خواستارم.

        اسماعیل للـه‌گانی 

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران