پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00010:43 - 1401/11/03

فوت دو پاکبان در شهرهای مشهد و پاوه 

کارگر آنلاین | طی سه روز گذشته، دو کارگر پاکبان در شهر‌های مشهد و پاوه جان خود را از دست دادند.

به گزارش کارگر آنلاین ، در حادثه اول که در روز سی‌ام دی ماه در مشهد رخ داد، یک کارگر خدماتی حین انجام وظیفه در سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

  • علی نجفی (معاون خدمات شهری شهرداری مشهد) درباره جزئیات این حادثه به رسانه‌ها گفت: یکی از کارگران پاکبان شهرداری مشهد حین کارشبانه در زیرگذر خیابان مصلی بر اثر برخورد یک خودروی سواری جان باخت.
  • او گفت: تعدادی از نیروهای خدمات شهری در حال جابجایی پمپ آب بودند و سه نفر پرچم‌زن نیز برای اعلام انجام عملیات به رانندگان هشدار می‌دادند که در همین فاصله یک خودرو سواری با سرعت غیرمجاز در ابتدا با علائم هشداردهنده اولیه برخورد کرد و سپس به سمت سه کارگران پرچم زن منحرف شد که ۲ نفر با فرار به موقع خود را نجات دادند اما خودرو به نفر سوم برخورد کرد.
  • اما در حادثه دیگر که زمان آن به عصر روز گذشته (دوم دی ماه) مربوط می‌شود، کارگر دیگری در شهرداری پاوه حین انجام کار به علت سقوط از ماشین حمل زباله جان باخت.
  • پرویز باباجانی (مسئول خدمات شهری شهرداری پاوه) با اشاره به حادثه مرگ این کارگر خدماتی شهرداری که در سه راه بیمارستان پاوه رخ داد، گفت: متاسفانه این حادثه برای یکی از کارگران پاکبان حدود ۵۰ساله حین کار با ماشین حمل زباله رخ داده و وی با سقوط از خودرو بر اثر جراحات وارده به ناحیه سر جان باخت.
  • از قرار معلوم ؛ هویت این کارگر «محمد نوری امینی» ۵۳ ساله و از اهالی روستای بندره پاوه اعلام شد.
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
طرح سپرده – تسهیلاتی نگین امید بانک سپه
بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین