پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00000:48 - 1401/11/28

پرداخت بیش از ۱۵ هزار فقره تسهیلات توسط بانک سپه در دی‌ماه

کارگر آنلاین | بانک سپه در دی‌ماه سال جاری بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد ریال در قالب بیش از ۱۵ هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های کمک ودیعه مسکن، ازدواج، فرزندآوری و قرض‌الحسنه خوداشتغالی پرداخت کرده است. 

به گزارش کارگر آنلاین ، بانک سپه در دی‌ماه سال جاری بالغ بر 12 هزار میلیارد ریال در قالب بیش از 15 هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های کمک ودیعه مسکن، قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری و قرض‌الحسنه خوداشتغالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.

 این بانک به‌منظور اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی از تاریخ ابلاغ طرح تسهیلات بدون ضامن تا سقف یک میلیارد ریال، از بهمن‌ماه 1400 تا پایان دی‌ماه سال جاری برای بیش از 630 هزار فقره پرونده، معادل 176 هزار و 997 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

  • همچنین بانک سپه که در زمره بانک‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است، در دی‌ماه سال جاری به 4 هزار و 343 پرونده به میزان 6 هزار و 70 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با کارمزد 4 درصد پرداخت کرده است.
  • این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه دی‌ماه سال جاری 2 هزار و 589 میلیارد ریال برای 6 هزار و 366 فقره پرونده اختصاص داده است.
  • بانک سپه تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را به میزان یکهزار و 476 میلیارد ریال در قالب یکهزار و 695 فقره پرونده، تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی به مبلغ 762 میلیارد ریال بابت 823 فقره پرونده و یکهزار و 139 میلیارد ریال در قالب تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجرین به یکهزار و 889 مشمول، اختصاص داده است. 
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران