پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00002:06 - 1402/02/21

قدردانی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بانک رفاه کارگران

کارگر آنلاین | معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر توانسته است نقش تعیین‌کننده‌ای در پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی ایفا کند.

به گزارش کارگر آنلاین، علیرضا عسگریان با بیان این مطلب در بازدید از غرفه این بانک در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، افزود: بررسی عملکرد بانک رفاه نشان می‌دهد که این بانک در سال گذشته به نحو بسیار مناسبی ماموریت‌ها و وظایف خود را اجرایی کرده است و این مهم شایسته قدردانی است.


 وی افزود: بانک رفاه کارگران در گذشته با مشکلات فراوانی مواجه بود و این مشکلات در مجامع این بانک نیز نمود پیدا می‌کرد که خوشبختانه در سال‌های اخیر توانسته است به مسیر صحیح حرکت بازگردد و همسو با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی گام‌های بلندی در راستای توسعه اقدامات و فعالیت‌های خود بردارد. 

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به مبلغ 660 هزار میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: طبیعتا این مهم می‌تواند بستر توسعه فعالیت‌های این بانک را فراهم کند و بدون شک در سال 1402 شاهد حمایت‌های اثربخش‌تر این بانک از رونق تولید ملی و اشتغالزایی خواهیم بود.  

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین