پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00018:24 - 1399/10/28

سخنگوی کمیسیون بهداشت: راه‌‌انداختن دوگانه "سلامت ــ مذاکره" خیانت است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نوشت: وقتی فرمایشات رهبری در خصوص واردات واکسن انگلیسی و آمریکایی فصل الخطاب است، راه انداختن بازی "نیاز واردات" و دوگانه "سلامت ــ مذاکره" خیانت است.

زهرا شیخی درباره واکسن کرونا و تلاش برخی مسئولان دولتی برای ایجاد دوگانه "سلامت ــ مذاکره" در صفحه شخصی خود نوشت: ‏"وقتی فرمایشات رهبری در خصوص واردات واکسن انگلیسی و آمریکایی فصل الخطاب است، راه انداختن بازی نیاز واردات و ‎ دوگانه سلامت ــ مذاکره، خیانت است.

‏شفاف شدن موضوع بی اعتمادی به غرب و برهم خوردن برنامه‌هایشان، دلیل حملات بی امان دشمنان قسم خورده مردم ایران و دنباله روهایشان در داخل به رهبر معظم انقلاب درباره ممنوعیت واردات واکسن انگلیسی و آمریکایی بود.

تلاش برای ایجاد ‎دوگانه سلامت ــ مذاکره یعنی و تلاش برای نادیده گرفتن توانمندی داخلی.

تکلیف مردم و نمایندگانشان در برابر چنین خیانت‌‌‌هایی همیشه روشن است. توانمندی‌‌‌های داخلی برای تولید واکسن و اعتماد مردم به این توانمندی‌‌ها دو سرمایه‌‌ای است که نمایندگان ملت باید برای حفاظت از آن، قد علم کنند و قدِ علم شده برخی افراد سودجو برای خیانت به این سرمایه‌‌‌ها باید کوتاه شود.

‏هنوز ماجرای خون‌های آلوده و ندادن داروی بیماران خاص تمام نشده، حال راه انداختن ‎دوگانه سلامت ــ مذاکره، قرار است کدام پرونده ضد سلامت برای مردم را در آینده باز کند؟ نادیده گرفتن دشمنی‌های غرب در حق مردم، تلاش عده‌‌‌ای در داخل برای بزک کردن غرب نزد مردم به منظور بازی کردن با سلامت روان و جان مردم خیانتی عالمانه است یا اقدامی‌ست بر اساس جاهلیت؟!

‏اعلام طرح حمایت از توانمندی داخلی در تولید واکسن و عدم واردات واکسن غربی در خانه ملت و الزام بی‌‌قید و شرط دولت به اجرای آن، ملت را در خانه خود قوی می‌‌‌کند تا ایران ما، ایرانی قوی باشد؛ آن‌‌هم به رغم خیانت‌های برخی که خود را در برابر اراده ملت قوی می‌‌‌دانند."

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران