پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00018:52 - 1399/11/04

علی کریمی: برای مهرداد شایعه نسازید و شوآف نکنید

علی کریمی در متنی جالب توجه برای مهرداد میناوند و ساعاتی که همبازی و دوست صمیمی‌اش در بیمارستان بستری است، نوشته است.

کارگر آنلاین | مهرداد میناوند پیشکسوت فوتبال ایران مدتی است به دلیل ابتلا به کرونا راهی بیمارستان شده است. این در حالیست که طی روزهای اخیر واکنش‌های متفاوتی نسبت به این اتفاق تلخ شکل گرفته است. در این بین علی کریمی در متنی جالب توجه با توجه به این مسائل، نسبت به آن واکنش نشان داده است:

 

این روزها همه نگرانیم و دلواپس، نگران دوستان و همبازی های قدیمی مان. رفقایی که در مقابله با کرونا لحظات سخت و نفس گیری را تجربه می کنند، پس وجدان و اخلاق حرفه ای حکم می کند که به دور از هر گونه رفتارهای نمایشی(Show Off) و شعارگونه به فکر جان مهرداد و علی عزیز باشیم.


در این ساعات پر استرس چه فرقی می کند که علی کریمی و امثال کریمی کنار میناوند و انصاریان باشند یا دیگران.


بسیاری  از عزیزان و دوستان مان در روزهای اخیر بر حسب وظیفه کنار مهرداد و علی بوده اند. در واقع اتحاد دوستانه  و قلبی شکل گرفته و هر کس بر حسب توان و ظرفیتی داشته برای کمک کنار هم جمع شده اند تا بلکه قدمی برای یاران خود بردارند.


اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از متن خود برای میناوند نوشته است: همدردی و همت دوستان به صورت گروهی است اما برخی شایعات و خبر پراکنی های غیرواقعی واقعا آزار مان می دهد، شایعاتی از قبیل تهیه دارو از قطر و دبی گرفته تا نوشتن پست هایی دروغین و ترفندهایی شیادی در پیج های اینستاگرامی برای سواستفاده از اتفاقات تلخ برای دوستان مان.

منبع: ورزش۳
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین