پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00012:41 - 1396/09/10

چگونه کار آلمان، برزیل و آرژانتین سخت می‌شود؟

قرعه سخت برای فرانسه با حضور ایران

سایت «بلیجر ریپورت» به پیش‌بینی قرعه‌های سخت گروه‌های جام‌جهانی پرداخته و عنوان داشته که در این میان حضور ایران در گروه فرانسه، کار خروس‌ها را سخت خواهد کرد.

به گزارش کارگرآنلاین، قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 در شهر مسکو روسیه برگزار می‌شود و 32 تیم حاضر در این پیکارها رقابای خود را در گروه‌های 8 گانه خواهند شناخت.

سایت بلیچر ریپورت بر این اساس به پیش‌بینی گروه‌های سخت جام‌جهانی در گروه‌هایی که تیم‌های آلمان، برزیل، اسپانیا و فرانسه حضور دارند پرداخته است.

بدون شک حضور تیم ملی اسپانیا که در سید دو حضور دارد در گروه هر یک از این تیم‌ها، دیدارهای جذابی را در مرحله گروهی جام‌چهانی رقم خواهد زد.

بر این اساس این سایت در این میان گروه تیم ملی فرانسه به عنوان تیم سید یک، با حضور اسپانیا به عنوان تیم سید 2، ایران به عنوان تیم سید 3 و مراکش تیم سید 4، را یکی از سخت‌ترین گروه‌ها دانست که کار را برای خروس‌های آبی سخت خواهد کرد.

گروه تیم ملی آلمان با حضور اسپانیا، سنگال و ژاپن هم می‌تواند برای ژرمن‌ها سخت باشد، همچنین گروه آرژانتین، اسپانیا، مصر و صربستان هم دیگر گروه سختی خواهد بود که می‌تواند برای یاران لیونل مسی دردسر ساز شود. گروه برزیلی‌ها در شرایطی که تیم اسپانیا،‌ دانمارک و نیجریه در آن گروه هستند هم برای سلسائو ممکن است شرایط سختی را رقم بزند.

بیشتر بخوانید:

تکیه ژن خوب مهدوی کیا به اسطوره ژاپن !

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین