پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00010:55 - 1397/08/11

بازی بزرگی در پیش داریم

برانکو: فلسفه من این است برای برد به زمین برویم/ بهترین تیم غرب آسیا هستیم

سرمربی پرسپولیس گفت: فلسفه من این است برای برد به زمین برویم. چه میزبان باشیم چه نباشیم.

کارگر آنلاین : برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بازی تیمش مقابل کاشیما آنتلرز در دور رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در ابتدا به همه سلام می کنم. خوشحالم که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده ایم و این بازی بزرگی است. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

وی افزود: فیلم بازی های کاشیما را دیده ایم و حریف را به طور کامل آنالیز کرده ایم و نقاط ضعف و قوتش را می شناسیم. با تمام توانمان به اینجا آمده ایم و به عنوان بهترین تیم غرب آسیا به فینال رسیده ایم و می خواهیم همین روندی را که تا به امروز داشته ایم، در فینال ادامه دهیم و با یک نتیجه خوب اینجا را ترک کنیم و به استقبال بازی برگشت در تهران برویم.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید برنامه پرسپولیس برای ضربات ایستگاهی که کاشیما از روی نقاط کرنر ارسال می‌کند، چیست؛ چون کاشیما روی این موضوع برنامه دارد، عنوان کرد: طبیعی است ما کاشیما را آنالیز کرده‌ایم. بهترین راه برای مقابله با این تیم را انتخاب کرده‌ایم. می‌دانیم این تیم کیفیت خوبی دارد و توانسته با 2 بازی خوب با سئول راهی فینال شود. بازیکنان من آماده هستند و بهترین تدارکات را داشته‌ایم. فکر می‌کنم

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چند بازی اخیر، بازی برگشت در تهران بوده و شما موفق به کسب پیروزی شده‌اید، خاطرنشان کرد: این موضوع گاهی اوقات اتفاق می‌افتد و ما خوشحال هستیم که این اتفاق رخ داده است. در آزادی از حمایت تماشاگران برخوردار هستیم. آنها از دقیقه یک تا 90 ما را تشویق می‌کند و این باعث می‌شود تیم ما بازی خوبی ارائه دهد. فلسفه من این است برای برد به زمین برویم. چه میزبان باشیم چه نباشیم.

وی افزود: بازیکنانم از نظر روانی کاملا آماده هستند و فلسفه ما را می‌دانند. می‌خواهند تا حد امکان تلاش کنند تا نتیجه خوبی بگیرند. حضور در ورزشگاه آزادی همیشه برای ما قوت قلب خواهد بود چون تماشاگران را پشت خودمان احساس می‌کنیم و آنها کاملا از ما حمایت می‌کنند.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
طرح افق بانک رفاه کارگران
تریبون کارگر آنلاین