پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00017:52 - 1397/09/21

نمایشگاه مرکزی در خیابان فرجام

یک شرکت خودرو پلمپ شد/ مالباختگان سریعاً به دادسرا مراجعه کنند

نمایشگاه مرکزی شرکت داتیس خودرو با توجه به شکایت بسیاری از مالباختگان امروز صبح پلمپ شد؛ دیگر مالباختگان فقط تا 25 آذر فرصت شکایت دارند.
به گزارش کارگرانلاین،  نمایشگاه مرکزی داتیس خودرو واقع در خیابان فرجام، امروز ساعت 10:30 صبح با توجه به اخطار ابلاغی مورخ ششم آذر پلمپ شد.
 
یکی از مالباختگان در گفتگو با بولتن نیوز تأکید کرد با توجه به اینکه نمایشگاه مرکزی امروز 21 آذرماه پلمپ شده است، دیگر مالباختگان باید هر چه زودتر و حداکثر تا 25 آذر به دادسرای ناحیه دو واقع در سعادت‌آباد مراجعه و در بازپرسی شعبه 5 به شکایت خود رسیدگی کنند.
 
در حالی داتیس خودرو در این روزها از سوی مقام‌های قضایی مورد بازخواست قرارگرفته و برای مدیرعامل این شرکت به‌موجب شکایت جمعی از مشتریان، حکم جلب صادرشده است که این شرکت واردکننده خودرو در سال گذشته و بعد از افشا شدن اخبار مربوط به اینکه مجوز واردات خودرو ندارد و در تحویل خودرو به مشتریان تعلل می‌کند، از بولتن نیوز شکایت کرد.
 
پیش‌ازاین نیز جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران در نشست با معاونین دادسرای تهران و دادستان‌های شهرستان‌ها در خصوص پرونده‌های پیش‌فروش خودرو،از مفتوح شده ۱۷ پرونده در دادسرای تهران خبر داد و در توضیح گفت: شرکت داتیس خودرو، ۸۲ شاکی دارد.
منبع: بولتن نیوز 
 
لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران