پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00006:00 - 1400/05/07

داماد از مراسم ازدواجش کیلومترها دور شد! / همه حیرت کردند !+ فیلم

یک اسب به دلیل ترسش موجب شد تا داماد از محل برگزاری مراسم ازدواج دور شود.

داماد در مراسم ازدواجش شوکه شد. این داماد برای رسیدن به مراسم ازدواجش به دردسر افتاد. درواقع اسبی که داماد بر آن سوار بود موجب دور شدن داماد از محل برگزاری مراسم ازدواجش شد. در ادامه فیلم اتفاقی که برای این داماد بدشانس افتاد را  می بینید.

 با فرارسیدن فصل جشن‌های عروسی در کشور هند، گه‌گاهی انتشار اخبار برگزاری مراسم عروسی عجیب و غریب به سوژه رسانه‌ها تبدیل می‌شود. در حالی که چند روز پیش بود که سوار شدن عروس هندی روی کاپوت ماشین عروس خبرساز شد، به تازگی نیز فرار اسب داماد در جشن عروسی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

چرا داماد فرسنگ ها از مراسم ازدواجش دور شد؟

در این اتفاق که در روستای رامپورا در ایالت راجاستان هند رخ داد داماد سوار بر اسب منتظر ورود به داخل محل برپایی جشن عروسی که ناگهان یکی از مهمانان اقدام به منفجر کردن ترقه کرد. انفجار ترقه موجب فرار اسب و در نتیجه دور شدن داماد از محل برپایی عروسی شد. این اتفاق عجیب موجب حیرت مهمانانی شد که در محل برپایی جشن عروسی حضور داشتند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی داماد تلاش کرد تا اسب را متوقف کند، اما این حیوان حدود ۴ کیلومتر از محل جشن عروسی دور شد. سرانجام داماد پس از طی این مسافت موفق شد از اسب پایین بپرد. دوستان داماد که با خودرو و موتورسیکلت او را تعقیب کرده بودند وی را به محل عروسی برگرداندند. در این حادثه داماد دچار جراحت نشد.

منبع: رکنا
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران