پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00009:03 - 1400/05/20

زمان معرفی لیست کابینه کی است؟ / چرا رئیسی لیست نمی‌دهد؟

هرچند به نظر می‌رسید تا پایان این هفته لیست نهایی اعضای کابینه دولت ابراهیم رئیسی مشخص و اعلام شود اما هنوز به سرانجام نرسیده است.

 ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور جدید چه زمانی ممکن است لیست کابینه خود را اعلام کند؟

هرچند به نظر می‌رسید تا پایان این هفته لیست نهایی اعضای کابینه دولت ابراهیم رئیسی مشخص و اعلام شود اما هنوز به سرانجام نرسیده است.

علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس در این مورد به مهر گفته است: بعید است که امروز یعنی چهارشنبه هم لیست کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس ارائه شود.مجلس در روزهای شنبه و یک شنبه هفته آینده جلسه علنی خواهد داشت و احتمالا در ابتدای هفته آینده لیست کابینه پیشنهادی به مجلس ارائه می‌شود.

در همین حال روزنامه شرق هم نوشته است: کابینه رئیسی به این هفته هم نرسید، آن‌هم درحالی‌که خودش در مراسم تحلیف قول داده بود که هفته بعد فهرست وزرای پیشنهادی را به مجلس بدهد. گمانه‌زنی‌ها درباره زمان معرفی کابینه از یکشنبه به سه‌شنبه و چهارشنبه به تعویق افتاد و آن‌طورکه از شواهد پیداست، خبری از به‌سرانجام‌رسیدن کابینه در هفته جاری نیست. از سویی دیگر مجلس اعلام کرده که دهه اول محرم هم تعطیل است و با توجه به تعطیلات آخر هفته آینده بعید نیست که رأی اعتماد به شهریورماه بیفتد.

منبع: تجارت نیوز
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران