پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00019:18 - 1399/03/27

گزینه‌های ریاست ۳ کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شدند

پنج تن از نمایندگان گزینه کاندیدای ریاست ۳ کمیسیون تخصصی مجلس هستند.


    ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴ سیاسی مجلس و دولت ایران نظرات

گزینه‌های ریاست 3 کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شدند

به گزارش کارگرآنلاین به نقل از تسنیم، یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه (هفتم خرداد 99) تشکیل شد که پس از آن با رأی اکثریت منتخبان به رئیس و اعضای هیئت رئیسه دائمی مجلس برای یک سال آینده، شعب پانزده‌گانه جهت بررسی اعتبارنامه منتخبان و صلاحیت عضویت در کمیسیون‌های تخصصی نیز تشکیل شد.

تاکنون به غیر از لیست نهایی کمیسیون صنایع و معادن و اصل نود لیست سایر کمیسیون‌ها مشخص نشده است.

برخی از نمایندگان نسبت به امتیازبندی‌ها و کمیسیونی که برای آنها انتخاب شده انتقاد دارند و  قرار است تا لیست نهایی سایر کمیسیون‌های تخصصی مجلس تا ظهر امروز مشخص شود.

طبق پیگیری‌های خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، رایزنی‌ها برای عضویت و ریاست در کمیسیون‌های تخصصی پارلمان یازدهم از سوی نمایندگان آغاز شده است و تاکنون چند تن از نمایندگان برای ریاست در اولین دوره کمیسیون بهداشت و درمان، قضایی و حقوقی و شوراها مجلس در یازدهمین دوره پارلمان اعلام آمادگی و رایزنی‌هایی را با سایر نمایندگان آغاز کرده‌‌اند.

آقایان حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و سید مسعود خاتمی نماینده گلپایگان و خوانسار برای کمیسیون بهداشت و درمان، حجت‌الاسلام موسی غضنفر‌آبادی نماینده بم و حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط کریم برای کمیسیون حقوقی و قضائی و همچنین آقای ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد و تیران برای کمیسیون شوراها و امور داخلی کاندیداهای احتمالی ریاست هستند.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
سامانه بتای بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران