پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00017:24 - 1399/03/29

تجمع هواداران تاجگردون و واکنش فرماندار+عکس

جمعی از اهالی شهرستان باشت با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان، تایید اعتبارنامه تاجگردون منتخب مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس را خواستار شدند.

به گزارش کارگرآنلاین به نقل از ایسنا، جمعی از اقشار مختلف مردم شهرستان باشت از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد امروز پنج‌شنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۹ با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان، تایید اعتبارنامه تاجگردون منتخب مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس را خواستار شدند.

این تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی تقاضای تایید اعتبارنامه تاجگردون را خواستار بودند.

سیدمسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت با حضور در میان تجمع کنندگان، ضمن دعوت از آنها به رعایت قانون و آرامش گفت: قانون را رعایت کنید و اجازه دهید از طریق قانونی این مسئله انجام می‌گیرد.

 


کمیسیون تحقیق سه‌شنبه آینده درباره اعتبارنامه تاجگردون اعلام نظر می‌کند
سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی گفت که نظر نهایی این کمیسیون درباره اعتبارنامه منتخب گچساران سه‌شنبه آینده اعلام خواهد شد.

حجت‌الله فیروزی در این باره اظهار کرد: کمیته ۵ نفره کمیسیون تحقیق برای بررسی اعتبارنامه آقای تاجگردون اولین جلسه خود را سه‌شنبه بعدازظهر برگزار کرد و سه برنامه برای خود تعریف کرد؛ یکی دیدار با شورای نگهبان که در این رابطه به آنها درخواست جلسه دادیم و دیگری درخواست جلسه با رئیس مجلس که دیدگاه و تدابیر ایشان را بگیریم. هم‌چنین با توجه به وجود استعلامی از وزارت اطلاعات، درخواستی هم از وزیر اطلاعات داشتیم که با مسئول مربوطه در این رابطه تشکیل جلسه دهیم.

وی افزود: کمیته ۵ نفره کمیسیون تحقیق اقدامات خود را تا روز دوشنبه هفته آینده انجام خواهد داد و کمیسیون تحقیق نیز روز سه‌شنبه هفته آینده، تصمیم نهایی خود را درباره اعتبارنامه آقای تاجگردون منتخب گچساران خواهد گرفت.

اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران