پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00019:22 - 1400/06/03

افغان داعش صفت در تهران دیوانه است ! + فیلم لحظه سر بریدن جوان تهرانی

کارگر آنلاین : مرد افغانستانی به سبک داعشی ها قصد بریدن گلوی پسر تهرانی را داشت بدرحالی بازداشت شد که پسرک در کما است.

2 شب گذشته در یکی از مناطق جنوبی تهران فردی که با کارد قصابی پسر نوجوانی را با ضربات متعدد زخمی و در حالیکه قصد بریدن گلوی او را داشت با مداخله چند نفر دیگر به این ماجرا، از محل متواری و حین فرار دو تن از افراد حاضر در صحنه را نیز زخمی می کند.

بنا بر گزارش دریافتی فرد ضارب دقایقی پس از فرار، توسط افرادی که شاهد این صحنه های فجیع و دلخراش بوده اند متوقف و بلافاصله با حضور عوامل کلانتری حسن آباد دستگیر و به کلانتری انتقال داده می شود.

این فرد که تبعه یکی از کشور های همسایه می باشد، به اذعان بستگانش فاقد تعادل روحی و روانی می باشد و در حال حاضر به اتهام ضرب و جرح و اقدام به شروع قتل برای تکمیل تحقیقات تحویل پلیس آگاهی می باشد.

افراد حاضر در محل که شاهد این صحنه های دلخراش بودند با ضارب برخوردی قهری داشتند؛ لازم بذکر است که این موضوع مورد تایید نمی باشد بلکه توصیه می شود ضمن مدیریت اتفاقات ایجاد شده از هر گونه اقدام سلیقه ای ، هیجانی و احساسی خودداری و اجازه داد که این گونه حوادث از مجرای قانونی پیگیری شوند.

فیلم لحظه اقدام به سر بریدن جوان تهرانی توسط پسر افغان

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت 17:30 دقیقه شنبه 30 مرداد سال جاری را نشان می داد که فریادهای کمک کمک پسر 15 ساله ای در مقابل یک مغازه قصابی در منطقه حسن آباد فشافویه در خیابان پیچید.

مرد قصاب وقتی صداهای شاگرد مغازه اش را شنید سراسیمه از مغازه خارج شد و با صحنه عجیبی روبرو شد. مرد جوانی با چاقو پسر 15 ساله را هدف ضربات چاقو قرار داده بود و مرد افغان که چاقو به دست بود قصد داشت با چاقوی تیزی که در دست داشت اقدام به بریدن گردن پسر نوجوان کند که در این صحنه مرد قصاب وارد عمل شد و به سمت مرد افغان حمله کرد.

مرد قصاب با مرد چاقو به دست درگیر شد که در این درگیری مرد قصاب نیز هدف ضربه چاقو قرار گرفت که در ادامه مردم با دیدن این صحنه به کمک مرد قصاب رفته و با کتک کاری موفق شدند مرد افغان را زمینگیر کنند و چاقو را از دست او بگیرند.

اعترافات جوان افغان برای بریدن سر نوجوان تهرانی

متهم  که جوان افغانستانی است در اعترافاتش گفت: یک هفته قبل برای کار به تهران آمدم  و روز حادثه با پسر جوان شانه به شانه شدم در این حین پسر نوجوان به من فحاشی کرد من از آن کینه داشتم و به دنبال انتقام گیری بودم .

وی افزود : ساعت 5 عصر با کینه ای که به دل داشتم با چاقو  به مغازه پسر نو جوان که در آن کار می کرد رفتم و با چاقو اورا  مورد هدف سه ضربه چاقو قرار  دادم و قصد داشتم سرش را ببرم  که صاحب مغازه و مردم حاضر در صحنه با من درگیر شدند که در این درگیری صاحب مغازه هم زخمی شد و مرا مردم دستگیر کردند .  

 بنا بر این گزارش این اعترافات در حالی است که مرد افغان هیچ شناختی از پسر نوجوان و محل کارش نداشته و پسر 15 ساله در وضعیت کما در بیمارستان تحت نظر پزشکان است و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

نجات پسر 15 ساله از زیر تیغ مرد افغان

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس تهران همراه امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند و در ابتدا پسر 15 ساله و صاحب کارش که مرد قصاب است به بیمارستان منتقل شدند.

کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران نیز به دستور بازپرس پرونده و با توجه به اقدام به شروع قتل وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی پی بردند مرد جوان که اهل کشور افغانستان است یک هفته قبل به تهران آمده است.

تیم پلیس جنایی تهران در تحقیقات پی بردند که مرد افغان بدون هیچ شناخت و انگیزه قبلی وقتی به جلوی مغازه قصابی می رسد با چاقو به پسر 15 ساله که در مغازه قصابی کار می کند حمله می کند و او را هدف ضربات چاقو قرار داده و زمانی که قصد داشته سر این پسر نوجوان را ببرد مرد قصاب متوجه ماجرا شده و به سرعت خود را به مرد افغان و شاگرد مغازه اش می رساند و با درگیری با مرد افغان موفق به نجات جان شاگردش می شود اما خودش نیز هدف ضربه چاقو قرار می گیرد.

لینک کوتاه :
برای ذخیره در کلیپ برد، در باکس بالا کلیک کنید
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
بانک رفاه کارگران