پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00010:00 - 1399/06/02

کیفیت هوای تهران ۲ شهریور ۹۹/ شاخص کیفیت هوا به ۶۸ رسید

کارگر آنلاین: وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 68 در وضعیت سالم قرار دارد.

به گزارش کارگر آنلاین، کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه 2 شهریور 99 با شاخص 68 در وضعیت سالم  قرار دارد، همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین 98 در شرایط سالم قرار داشته است.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در صبحگاه روز یکشنبه (2 شهریور 99) کیفیت هوای شهرتهران در محدوده سالم قرار خواهد گرفت که ناشی از شرایط جوی مساعد و وزش باد طی ساعات گذشته است. به‌تدریج در طول روز بر تندی باد افزوده خواهد شد و شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد شد، هرچند با توجه به حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن، شاهد افزایش غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر خواهیم بود. با وزش باد مؤثر در اواخر وقت یکشنبه پیش‌بینی می‌شود از غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق کاسته شده و در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

در صبح روز دوشنبه (3 شهریور 99) با برقراری شرایط آرام جوی طی ساعات گذشته و افزایش تردد خودروها، انتظار می‌رود غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق افزایش پیدا کرده که در برخی مناطق کاهش کیفیت هوا را به‌دنبال خواهد داشت. در طی روز نیز مشابه روز گذشته با افزایش تندی باد شرایط مناسب جهت تندی باد فراهم خواهد شد، بااین‌حال با افزایش غلظت آلاینده ازن در طی ساعات بعدازظهر، کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد دورازانتظار نخواهد بود. شایان‌ذکر است با وزش باد مؤثر در ساعات پایانی دوشنبه از غلظت آلاینده‌ها کاسته شده و بنابراین پیش‌بینی می‌شود کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

 

منبع: موج

منبع: موج
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران