پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00016:50 - 1400/06/24

تیر اندازی در بلوار سیدجمال الدین ساوه /زخمی شدن یک نفر +جزییات

کارگر آنلاین | فردی که با تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بلوار سید جمال الدین اسد آبادی ساوه موجب مصدومیت یکی از شهروندان شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه،گفت: بعدازظهر روز گذشته با اعلام گزارشی از تیراندازی منجر به جرح یک شهروند در بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، بلافاصله تیم های انتظامی برای در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک مورد تیراندازی منجر به جرح یک شهروند، تیم های انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه ماموران حاضر در محل مشخص شد، سرنشین یک دستگاه خودروی سواری، با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت یک دستگاه خودروی سواری دیگر با سرنشینی یک زوج جوان تیراندازی کرده و از محل متواری شده است.

  • فرمانده انتظامی ساوه با اشاره به مجروح شدن راننده خودرو گفت: بلافاصله فرد مصدوم به مرکز درمانی انتقال شد و با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری فرد ضارب در دستور کار پلیس قرار گرفت .
  •  این مقام انتظامی بیان داشت: تیم رسیدگی کننده به پرونده با دریافت اظهارات فرد مجروح شده و با جمع آوری سرنخ های موجود ، مخفیگاه فرد ضارب را در یکی از روستاهای اطراف شهرستان ساوه شناسایی کردند.

سرهنگ عیسی آبادی گفت: در کمتر از یک ساعت فرد تحت تعقیب شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

  • وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری از فرد ضارب اظهار داشت: این فرد در اظهاراتش به جرم خود و تیراندازی و مجر.وح کردن شهروند ساوجی به دلیل اختلافات قبلی اعتراف کرد .
  • فرمانده انتظامی ساوه در پایان تأکید کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی به عنوان حفظ جان و مال و ناموس مردم، به هیچ وجه اجازه نخواهد داد یک عده افراد شرور با اعمال مجرمانه خود امنیت شهروندان را به مخاطره اندازند.
منبع: hadese24
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران