پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00014:10 - 1400/06/29

عامل رعب و وحشت خیابان نامجو رشت در تله پلیس

کارگر آنلاین/فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران کلانتری ۱۱ فردی را که با سلاح سرد باعث ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی در خیابان نامجو شهر رشت شده بود، دستگیر کردند.

سرهنگ محمود حافظی اظهار داشت: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

 

وی با تشریح جزئیات موضوع ادامه داد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد توسط یک نفر اراذل و اوباش در خیابان نامجو شهر رشت روبروی کلنیک امام سجاد (ع)، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه ماموران کلانتری ۱۱ بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و پس از مشاهده متهم ابتدا با اقدامات پشگیرانه سعی در آرام کردن فرد شرور را داشتند،  افزود: متهم به هشدارهای پلیس توجه نکرد که در نهایت  این فرد دستگیر شد.

وی با بیان اینکه فرد دستگیر شده در حالت طبیعی نبوده و از اراذل و اوباش سابقه‌دار است، اظهار داشت: در بازرسی از این متهم ۲۰ ساله مقداری موادمخدر کشف که پس از تشکیل پرونده، این فرد برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ حافظی خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت‌ها و اقدامات افراد شرور و اراذل و اوباش به صورت مداوم رصد می‌شود و پلیس  در صورت ارتکاب هرگونه تخلف و جرمی علیه امنیت و آرامش مردم در چهارچوب قوانین و مقررات با قاطعیت با آنها برخورد خواهد کرد

 

منبع: hadese24
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران