پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00017:45 - 1400/06/29

نفرات تخریب خودرو در جنوب شرق تهران به آخر خط رسیدند

پلیس امنیت عمومی از دستگیری سه نفر از عاملان عربده کشی و تخریب ۴ دستگاه خودرو در محله بلوار ابوذر تهران خبر داد و گفت: هر سه متهم برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

سرهنگ پیام کاویانی گفت: در ابتدای هفته جاری از طریق سامانه 110 گزارشی در خصوص عربده کشی و تخریب چهار دستگاه خودرو توسط سرنشینان 4 دستگاه موتورسیکلت دریافت کردیم.

  • وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت بلافاصله وارد عمل شده و با بررسی میدانی و گفتگو با شاکیان به نتیجه رسیدند که در براساس اظهارات یکی از شکات، وی با چند تن از اقوام خود دچار مشکلات شخصی بوده که همین امر باعث حضور این افراد در محل و تخریب خودرو ها شده است.
  • کاویانی تصریح کرد: با انجام اقدامات فنی  و پلیسی مخفیگاه متهمان در محدوده افسریه شناسایی و عصر روز گذشته 28 شهریورماه تیمی از ماموران  به محل اعزام و پس از مراقبت چند ساعته هر سه متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه هر سه متهم ضمن اعتراف به جرم خود به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد.

منبع: hadese24
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران