پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00013:05 - 1400/07/06

مرگ عابر پیاده در بزرگراه شهید زین الدین

حوادث/رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت از فوت یک عابر پیاده بر اثر عبور از عرض بزرگراه و در محل حادثه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، احسان مومنی اظهار داشت: در ساعت ۰۱:۳۰ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یک دستگاه سواری پژو و فوت عابر پیاده در مسیر بزرگراه شهید زین الدین به غرب قبل از خروجی امام علی شمال به علت عدم توجه به جلو بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می‌شوند.

مومنی بیان داشت: عابر پیاده‌ای که قصد عبور از عرض بزرگراه را داشته بدون توجه به خطرات ناشی از این کار اقدام به عبور از عرض بزرگراه زین الدین می‌نماید و در این حین راننده پژو این عابر را ناگهان مقابل خود می‌بیند.

  • رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت گفت: با حضور ناگهانی این عابر مقابل پژو راننده دیگر نتوانست خودروی خود را کنترل کرده و در مواجهه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می‌نماید.
  • وی افزود: متاسفانه در اثر شدت ضربه و جراحات وارده عابر پیاده در محل حادثه فوت می‌کند.

 مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیک مختصری در این محددوده در اثر نگاه کردن رانندگان عبوری به حادثه بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت.

  • این مقام انتظامی به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها ننمایند و همیشه از پل‌های عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می‌بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند، ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است.
  • در انتها موُمنی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران