پربحث ها
اخبار اقتصادی
چاپ00015:56 - 1400/07/06

پس از ۱۹ سال در نرماشیر؛ قاتل فراری خطرناک به دام افتاد

حوادث کارگر آنلاین | فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت ۱۹ سال در عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان نرماشیر خبر داد.

سردارعبدالرضا ناظری امروز ششم مهرماه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در سال ۱۳۸۱ در پی قتل عمد مردی ۳۵ ساله طی یک نزاع و درگیری با چاقو در ارگ جدید شهرستان بم موضوع دستگیری قاتل که اهل یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  • وی افزود: با توجه به متواری شدن قاتل به یکی از  استان های همجوار، روند پی جویی های پلیسی برای دستگیری این قاتل مدت زمان زیادی به طول انجامید اما در نهایت چند روز قبل اخباری مبنی بر مخفی شدن این متهم در شهرستان نرماشیر به دست آمد.
  • ناظری بیان کرد: با توجه به نامشخص بودن مخفیگاه قاتل در محدوده باغات کشاورزی در یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر، تیمی از ماموران پلیس امنیت این شهرستان با انجام یک سری تحقیقات تخصصی مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را پس از ۱۹ سال فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه این قاتل در بازجویی های انجام شده احتمال دستگیری اش را پس از این مدت تصور نمی کرد، گفت: هرچند که ممکن است فرد یا افراد مجرم پس از انجام جرم به هر شیوه ای به دنبال فرار از قانون باشند اما پرونده این افراد هیچگاه بسته نخواهد ماند و به منظور احقاق حق شهروندان هرگونه جرمی با تمام توان پیگیری خواهد شد.

منبع: hadese24
اشتراک گذاری در :
نظر خود را ثبت کنید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بانک رفاه کارگران