تاریخ : 16:51 - 1401/09/08
کد خبر : 1096925
سرویس خبری : گوناگون
 

"فرا رفاه" بانک رفاه کارگران؛ دروازه‌ای برای ورود به بانکداری دیجیتال و بدون شعبه

"فرا رفاه" بانک رفاه کارگران؛ دروازه‌ای برای ورود به بانکداری دیجیتال و بدون شعبه

کارگر آنلاین | در راستای توسعه خدمات غیرحضوری و بانکداری دیجیتال، سامانه "فرا رفاه" (نئوبانک) بانک رفاه کارگران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کارگر آنلاین ،  در این سامانه (نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android) به عنوان دروازه‌ای برای ورود به بانکداری دیجیتال و بدون شعبه، علاوه بر احراز هویت و افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز به‌صورت کاملاً غیرحضوری، تمامی خدمات بانکی مربوطه به مشتریان این بانک ارائه می‌شود. 

"فرا رفاه" بانک رفاه کارگران؛ دروازه‌ای برای ورود به بانکداری دیجیتال و بدون شعبه

  • بر اساس این گزارش، احراز هویت غیرحضوری مشتری با استفاده از الگوریتم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز به صورت غیرحضوری، ثبت درخواست صدور کارت و تحویل آن در آدرس اعلام شده از سوی مشتری، امکان ردگیری مرسوله پستی (کارت ارسال شده) در سامانه، تخصیص رمز اول کارت و فعال‌سازی رمز هریم به‌صورت غیرحضوری، درخواست صدور کارت المثنی، تغییر رمز کارت، فعال‌سازی‏/غیرفعالسازی کارت، ارائه خدمات بانکی مبتنی بر حساب و کارت، ارائه سرویس ویژه مدیریت خودکار قبوض شرکت‌های خدماتی و اپراتورهای تلفن همراه و... ازجمله خدمات غیرحضوری هستند که از طریق سامانه فرارفاه (نئوبانک) بانک رفاه کارگران به مشتریان این بانک ارائه می‌شود.
  • شایان ذکر است، در راستای افزایش رضایتمندی متقاضیان به‌منظور دریافت خدمات بانکی از این سامانه، مشتریان از پرداخت تمامی هزینه‌های ارائه خدمت یادشده برای نصب اپلیکشین، افتتاح حساب و صدور و ارسال کارت اولیه معاف هستند.
  • لازم به ذکر است، امکان اخذ برنامه موبایلی "فرا رفاه" (نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android) از طریق فروشگاه اینترنتی "کافه بازار" و پورتال اطلاع‌رسانی بانک به نشانی اینترنتی: https://refah-bank.ir/fararefah فراهم است.