تاریخ : 11:51 - 1399/07/30
کد خبر : 230819
سرویس خبری : کارگری و اقتصادی
 

خبر خوش و مهم از بازگشایی نماد شستا در بورس

خبر خوش و مهم از بازگشایی نماد شستا در بورس

رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: به محض تصمیم رئیس و هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، بازارگردان سهام به بورس معرفی و نماد شستا به شکل شایسته ای بازخواهد شد.

کارگر آنلاین | محمد رضوانی‌فر درباره شرط بورس تهران برای بازگشایی نماد شستا که از ۱۷ شهریور به دلیل بررسی اطلاعات و سپس وضعیت بازار و در ادامه، برگزاری مجمع سالانه هفته گذشته بسته مانده گفت: طبق قول رئیس سازمان تامین اجتماعی در مجمع و با تصمیم هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، بازارگردان سهام به بورس معرفی خواهد شد.
 
وی ادامه داد: بنابراین به محض انجام این فرایند که انتظار می رود در آینده ای نزدیک رخ دهد، نماد شستا به شکل شایسته و با حداکثر حمایت باز و سهام آن مورد داد و ستد فعالان قرار خواهد گرفت.
 
براساس این گزارش، سهام این هلدینگ چند رشته ای ۲۷ فروردین سال جاری به عنوان بزرگترین عرضه اولیه تاریخ بورس ایران عرضه و با ۸۶۰ تومان کشف قیمت و بعد از رشد قیمت تا ۶۲۰۰ تومان نیمه مرداد به ۳۷۱۴ تومان قبل از توقف نماد در ۱۶ شهریور رسید.
 
این شرکت با سرمایه ۸ هزار میلیارد تومانی، اولین مجمع سالانه بعد از حضور در بورس را هفته گذشته با تقسیم سود ۱۲۰ تومانی برگزار کرده و به گفته محمود گودرزی معاون بازار بورس تهران به محض معرفی بازارگردان از سوی سهامدار عمده شستا و ناشر، بازگشایی نماد انجام خواهد شد.
 
منبع:بازار سرمایه ایران