تاریخ : 15:10 - 1399/08/07
کد خبر : 246083
سرویس خبری : حوادث
 

زنده زنده سوختن مرد میان سال در آتش سوزی خانه قدیمی

زنده زنده سوختن مرد میان سال در آتش سوزی خانه قدیمی

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از کشف جسد سوخته مرد میانسال از منزل شعله‌ور خبر داد.

با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار در یک منزل مسکونی پاسگاه نعمت‌آباد، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 12:42 امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی واقع در پاسگاه نعمت‌آباد، شهرک احمدیه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخسین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حادثه، افزود: محل حادثه منزل قدیمی سه طبقه (دو طبقه روی همکف) بود که در طبقه دوم به وسعت حدوداً 60 متر آتش‌سوزی روی داده و کاملاً این منزل شعله‌ور بود.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یک نفر در منزل مذکور وجود دارد که آتش‌نشانان به سرعت همزمان با خاموش کردن آتش خود را به محل حادثه رساندند و موفق شدند آقایی حدوداً 50 ساله را که در وضعیت بسیار وخیمی میان شعله‌های آتش گرفتار شده و آثار سوختگی کاملاً روی بدن وی هویدا بود، از محل حادثه خارج کنند.

ملکی عنوان کرد: پس از تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد وی به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت از سرایت آتش به سایر بخشهای این منزل جلوگیری به عمل آمد و در ساعت 13:49 عملیات به پایان رسید.

به گفته وی، علت اصلی مرگ این فرد توسط عوامل پزشکی قانونی مشخص می‌شود.


منبع : hadese24