تاریخ : 14:05 - 1399/11/02
کد خبر : 491563
سرویس خبری : حوادث
 

 انهدام باند فروش سلاح ومهمات؛ دستگیری ۳ نفر

انهدام باند فروش سلاح ومهمات؛ دستگیری ۳ نفر

پلیس امنیت عمومی پایتخت از انهدام باند فروش سلاح و مهمات در فضای مجازی و دستگیری سه نفر از اعضای این باند خبر داد.

به گزارش کارگر آنلاین، سرهنگ "علی شاملو " در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در هفته گذشته ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت اخباری در خصوص فروش سلاح جنگی و شکاری و سایر ادوات مربوط به آن در فضای مجازی دریافت کردند.
وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله ماموران دست به کار شده و پس از انجام تحقیقات گسترده موفق شدند هویت اعضای این باند و مخفیگاه آنان را در حوالی میدان سبلان شناسایی کنند.
رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران اعلام کرد: با هماهنگی قضائی روز گذشته یکم بهمن ماه ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند هر سه عضو باند فروش سلاح در فضای مجازی را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
سرهنگ شاملو توضیح داد: در بازرسی ازمخفیگاه متهمان تعداد 2 قبضه سلاح جنگی، یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز ،بیش از 50 عدد فشنگ جنگی ،6قبضه سلاح سرد و سایر ادوات کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد:پلیس به طور جد با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه 110 در میان بگذارند.


منبع : فارس