تاریخ : 15:30 - 1399/12/18
کد خبر : 630925
سرویس خبری : حوادث
 

انفجار ترقه دست‌ساز نوجوان همدانی را مصدوم کرد

انفجار ترقه دست‌ساز نوجوان همدانی را مصدوم کرد

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: انفجار ترقه دست ساز در منزل مسکونی واقع در یکی از محله های شهر همدان موجب مصدومیت یک نوجوان شد.

سرهنگ جمشید باقری اضافه کرد: بررسی‌های پلیسی صورت گرفته توسط مأموران کلانتری ۱۴ گویای این بود که یک نوجوان ۱۶ ساله در داخل منزل مسکونی با بهره گیری از یکسری مواد اولیه در حال تهیه و تولید مواد محترقه دست ساز بود که این مواد منفجر و موجب مصدومیت او شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان به همشهریان توصیه کرد که در این ایام و نزدیکی به چهارشنبه آخر سال مراقبت بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند و ایام سال نو را به کام خود تلخ نکنند.

معاون اجتماعی پلیس استان همدان نیز اعلام کرد: روز گذشته مأموران اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان همدان یک قلیان سرا واقع در شهر همدان که در چند روز گذشته نیز در آن محل تعدادی از مشتریان اقدام به درگیری فیزیکی کرده بودند، پلمب و برای متصدی مربوطه پرونده قضایی تشکیل شد.

 حسین بشری با بیان اینکه در بازرسی از این قلیان سرا تعداد  ۳۹ قلیان نیز ضبط و تحویل اداره بهداشت شد، تأکید کرد: عرضه قلیان به علت تأثیر زیادی که بر سلامتی افراد و شیوع ویروس کرونا دارد، ممنوع بوده و پلیس استان با همکاری اداره بهداشت با افراد متخلف مطابق قانون برخورد خواهد کرد.


منبع : hadese24