تاریخ : 08:03 - 1400/01/22
کد خبر : 700474
سرویس خبری : حوادث
 

 فوتبالیست معروف اسرار ۵ جنایت را به گور برد

فوتبالیست معروف اسرار ۵ جنایت را به گور برد

بازیکن سابق لیگ ملی فوتبال آمریکا که پس از حمله به خانه پزشکی در کارولینای جنوبی، ۵نفر را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود، وقتی در محاصره پلیس قرار گرفت با شلیک به سرش، به زندگی خود پایان داد.

 


به گزارش فاکس، این جنایت بعدازظهر چهارشنبه گذشته به وقت محلی در کارولینای جنوبی رخ داد. آن روز مأموران پلیس که به‌دنبال دریافت گزارش تیراندازی، راهی خانه پزشکی 70ساله شده بودند با اجساد بی‌جان 5نفر و همچنین فردی که بر اثر اصابت گلوله مجروح شده بود مواجه شدند. قربانیان؛ پزشک 70ساله، همسرش، 2نوه آنها و فردی بود که در خانه این پزشک کار می‌کرد و یک نفر نیز در بیرون از خانه مجروح شده بود که به بیمارستان منتقل شد. مأموران پس از چند ساعت جست‌وجو و بررسی گسترده هویت مظنون را شناسایی کردند. مردی 33ساله به نام فیلیپ آدامز که سال‌ها بازیکن فوتبال آمریکایی بود و طی دوران بازی‌اش برای دست‌کم 6تیم معتبر در لیگ ملی فوتبال آمریکا بازی کرده بود. خانه پدر و مادر فیلیپ در حوالی محلی بود که جنایت رخ داده بود و تیم‌های پلیس برای دستگیری این مرد راهی آنجا شدند. وقتی مأموران به این خانه رسیدند، مظنون جنایت در اتاقش خود را حبس و تهدید به‌خودکشی کرد. در این شرایط مأموران پلیس تلاش کردند با گفت‌وگو او را وادار به تسلیم کنند اما چند ساعت گفت‌وگو میان پلیس و مظنون نتیجه‌ای نداشت و درنهایت مأموران با شنیدن صدای شلیک گلوله وارد خانه شدند و پس از ورود به اتاق فوتبالیست معروف، با جسد غرق خون او روبه‌رو شدند.
مرد 33ساله دست به‌خودکشی زده بود و به همین دلیل معلوم نشد که انگیزه او از قتل پزشک 70ساله و 4نفر دیگر چه بوده است اما تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که فیلیپ آدامز از سال 2014و به‌دنبال مصدومیت‌های شدید در مسابقات لیگ آمریکا بازنشست شده و از مدتی قبل توسط پزشکی که حالا با دستان وی به قتل رسیده تحت معالجه قرار گرفته بود. پدر فیلیپ به رسانه‌ها گفته است: در حقیقت فوتبال مقصر اصلی همه مشکلات پسرم بود. این ورزش باعث شده بود که او خشن شود و درنهایت نیز دچار مصدومیت شدید مغزی شده و دست به این جنایت بزند.