تاریخ : 08:34 - 1397/05/19
کد خبر : 70487
سرویس خبری : گوناگون
 

فوری/ مدرک آقای شهردار باطل شد!

فوری/ مدرک آقای شهردار باطل شد!

محمدحسن برهانی فر گفت: بعد از فارغ تحصیلی گزینه منتخب شورا، نامه ای محرمانه از یکی از ارگانها با محوریت کپی بودن موضوع پایان نامه فرد نامبرده به دانشگاه ارسال شد که این موضوع در کمیته تخصصی جهت بررسی مطرح گردید.

به گزارش کارگرآنلاین، وی افزود: بررسی های اولیه در کمیته انضباطی و بدوی مشخص شد موضوع پایان نامه گزینه منتخب شورای شهر، قبلاً تحت عنوان یک طرح دریکی از مناطق شهرداری کرج اجرایی شده است.

به گفته سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی البرز، علت اخذ تأییدیه موضوع این پایان نامه عدم ثبت این موضوع در سایت علمی «ایران داک» بوده است، چراکه پیش از این به عنوان یک طرح اجراشده است نه یک مقاله علمی.

برهانی فر بابیان اینکه یک ارگان وابسته به شهرداری تکراری بودن مطلب پایان نامه شهردار کرج را به دانشگاه ارسال کرد، یادآور شد: کمیته تخصصی دانشگاه نیز کپی بودن موضوع پایان نامه را تأیید و اعلام کرده است.

وی تأکید کرد: کمیته انضباطی مدرک دانشجو نامبرده را باطل کرده و بعد از ابلاغ، دانشجو فرصت اعتراض را خواهد داشت و در کمیته مربوطه اعتراض وی موردبررسی قرار خواهد گرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی البرز در پایان خاطرنشان کرد: دانشجوی نامبرده می تواند بار دیگر واحد پایان نامه را اخذ کرده و با ارائه موضوع جدید به تحقیقات خود ادامه دهد و در جهت اتمام تحصیلات تکمیلی خود در موعد مقرر دانشگاه به دفاع از پایان نامه خود بپردازد.
منبع: نوداد

بیشتر بخوانید:

مسیح علینژاد، نفوذی وزارت اطلاعات است!!!

 

واکنش های تند به حرف های ضد ایرانی نخست وزیر عراق

 

۵ نشانه برای حمله نظامی آمریکا به ایران