تاریخ : 01:00 - 1397/10/14
کد خبر : 71883
سرویس خبری : ورزشی
 

فاکس اسپورت: کی روش در آستانه سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا

فاکس اسپورت: کی روش در آستانه سرمربیگری تیم ملی فوتبال کلمبیا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از جام ملت‌های آسیا هدایت تیم ملی کلمیبا را برعهده می‌گیرد.

سایت فاکس اسپورت آسیا درباره کارلوس کی روش نوشت: سرنوشت این سرمربی پرتغالی مبهم است و گزارش‌های حاکی از آن است که او به محض پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کلمیبا معرفی می‌شود.

در ادامه این گزارش آمده است: کی روش پیشتر توضیح داد که آینده وی به عملکرد ایران در رقابت قاره‌ای بستگی دارد: "در حال حاضر، من فقط روی جام ملت‌ها تمرکز دارم. ما قصد داریم عنوان را برنده شویم و مردم ایران را خوشحال کنیم. قرارداد فعلی من تا جام ملت‌ها اعتبار دارد و آینده در دست خداست. مربیان فوتبال نمی‌توانند آینده خود تصمیم بگیرند؛ زیرا آینده آنها بستگی به نتایجی که کسب می‌کنند، بستگی دارد. در حال حاضر، ما تمرکز خود را در رزرو مکان در نیمه جام حذفی آسیا معطوف می‌کنیم."

Carlos Queiroz

سرمربی پرتغالی باتوجه به کنار رفتن به همراه ایران در جام جهانی 2018 تمدید قرارداد با تیم ملی را نپذیرفت و اخیرا منابع متعددی فاش کرده اند وی به صورت شخصی با فدراسیون فوتبال کلمبیا برای پذیرش پست سرمربیگری این تیم به توافق دست یافته است.

در حال حاضر گزارش‌ها حاکی از آن است که او شرایط شخصی برای برعهده گرفتن سرمربیگری کلمبیا را پذیرفته است. خوزه پوکمن پس از جام جهانی 2018 از سمت خودش استعفا داد و هدایت کلمبیا به صورت موقت به آرتور ریس رسید.

البته هدف فعلی کارلوس کی روش روی کسب چهارمین قهرمانی تیم ملی ایران در تاریخ جام ملت های آسیا است و در تلاش است فکر خود را معطوف به شایعات در مورد آینده اش نکند.