تاریخ : 21:01 - 1399/05/12
کد خبر : 89450
سرویس خبری : کارگری و اقتصادی
 

قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو انجام شد

قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو انجام شد

بعدازظهر امروز (یکشنبه) قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو برای ۱۴ هزار خودرو برگزار شد.

به گزارش کارگر آنلاین ، بعدازظهر امروز (۱۲ مردادماه) مراسم قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو که ثبت‌نام آن از ۹ مردادماه به مدت سه روز (۹ الی ۱۱ مردادماه) با عرضه پنج محصول شامل پژو ۲۰۶ صندوق دار، پژو پارس، پژو۲۰۶ تیپ ۵، دنا و سمند ال ایکس و با ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه صورت گرفته بود، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.
 
طبق اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، نتایج قرعه‌کشی ظرف سه روز آینده و پس از صحه‌گذاری مراجع ذی‌ربط، در سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو قرار خواهد گرفت. براین اساس مشخصات پذیرفته‌شدگان نهایی در دومین طرح فروش فوق‌العاده، در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.
 
منتخبان نهایی سه روز فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه قطعی خودرو اقدام کنند. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، خودرو در زمان حداکثر سه ماه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
 
با توجه به تاکید کمیته خودروی وزارت صنعت، ‌ معدن و تجارت در ثبت نام خانواده‌های فاقد خودرو در این طرح، اسامی منتخبان برای صحه گذاری اطلاعات اظهار شده، به نهادهای ذی‌ربط ارسال شد تا پس از آن، نتایج اعلام عمومی شود.
 
در این طرح بیش از ۹۸۰ هزار نفر در این مرحله برای ثبت‌نام اقدام کردند که ۱۴ هزار نفر از آنان به طریق قرعه‌کشی انتخاب شدند. با هماهنگی صورت گرفته، در این مرحله تعداد متقاضیان ذخیره برابر با منتخبان بود تا در صورت انصراف نفرات اصلی، از این لیست جایگزین شوند.
 
 
 
منبع: ایسنا