تاریخ : 21:53 - 1399/07/09
کد خبر : 171602
سرویس خبری : حوادث
 

صحنه عجیب دفن کردن توله سگ مُرده توسط مادرش! +فیلم

صحنه عجیب دفن کردن توله سگ مُرده توسط مادرش! +فیلم

سگ مادر با دفن کردن بچه اش در گودال صحنه ای عجیب را رقم زد که به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

کارگر آنلاین :  حیوانات نیز مانند انسان دارای شعور و عاطفه هستند. دنیای حیوانات، دنیایی است که اگر با دقت به آن بنگریم نکته‌های اخلاقی زیادی را می‌توانیم از آن بیاموزیم. اگر در دنیای امروز ما انسان‌ها توجه به یکدیگر و کمک به همنوع کمرنگ شده، اما گاهی در دنیای حیوانات صحنه‌هایی را می‌بینیم که آدمی را به فکر وا می‌دارد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه‌ای بی نظیر از محبت خالصانه این سگ مادر را به تصویر می‌کشد. این ویدئو سگ مادر را در حال حفر یک گودال کوچک برای دفن کردن توله مرده‌اش نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود سگ مادر پس از قرار دادن بچه‌اش در داخل گودال در صحنه‌ای حزن برانگیز روی آن خاک ریخته و آن را دفن می‌کند.

«لِنی رُز اِلِما»، یک شهروند اهل استان «پانگاسینان» فیلیپین در تاریخ ۱۵ سپتامبر این ویدئو را در حیاط پشت خانه اش تهیه کرد. او که صاحب این سگ مادر بود در این باره گفت: «سگ خانگی من پس از به دنیا آوردن بچه‌هایش آن‌ها را از دست داد. این سگ تلاش کرد تا با شیردادن مانع مرگ توله اش شود، اما موفق به این کار نشد. ما چنین چیزی (حفر گودال) را به این حیوان یاد ندادیم بلکه این سگ خودش اقدام به حفر گودال و دفن بچه‌اش کرد.»

بنا به گفته الما این سگ مادر پس از دفن توله‌اش ساعت‌ها در کنار محلی که بچه‌اش را دفن کرده بود دراز کشید و صاحب گریان او نیز شاهد این صحنه بود. الما در این باره گفت: «من سعی کردم تا این توله سگ مرده را از مادرش دور کنم، اما این حیوان به من اجازه چنین کاری را نداد. این سگ سپس برای بچه‌اش یک گودال حفر کرد و آن را به خاک سپرد.»


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان