تاریخ : 11:46 - 1399/08/24
کد خبر : 286877
سرویس خبری : حوادث
 

اعترافات قاتل سریالی که ۱۴ زن و دختر را به قتل رساند + عکس

اعترافات قاتل سریالی که ۱۴ زن و دختر را به قتل رساند + عکس

یک مرد اهل کره جنوبی که ۱۴ زن و دختر را به قتل رسانده گفته است که از دستگیر نشدن خود حیرت زده شده است.

به گزارش کارگر آنلاین، یک مرد اهل کره جنوبی که ۱۴ زن و دختر را به قتل رسانده گفته است که از دستگیر نشدن خود حیرت زده شده است. لی، چون جائه که روز دوشنبه گذشته به جرم قتل‌هایی که سه دهه پیش انجام داده بود در دادگاه حاضر شد یکی از بدنام‌ترین قاتلان سریالی تاریخ کره جنوبی به شمار می‌آید. این قاتل سریالی ۵۷ ساله در برابر مردی به نام یوون که به اتهام نادرست تجاوز و قتل یک دختر ۱۳ ساله مدت ۲۰ سال از عمر خود را در زندان گذرانده بود به جنایات خود اعتراف کرد.

 

اعترافات قاتل سریالی کره‌ای در برابر مردی که به خاطر یکی از جنایات او ۲۰ سال زندانی شد

اعترافات قاتل سریالی کره‌ای در برابر مردی که به خاطر یکی از جنایات او ۲۰ سال زندانی شد

او تنها کسی بود که به خاطر یکی از قتل‌هایی که در واقع، چون جائه انجام داده بود به زندان افتاد. این مورد یکی از قتل‌هایی بود که بین سال‌های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۱ رخ داده و از آن‌ها با نام قتل‌های هواسئونگ شناخته می‌شوند. قربانیان همگی زن بوده و بعد از بسته شدن دست‌ها و پا‌ها و حتی دهانشان، مورد تجاوز قرار گرفته و در اکثر موارد با لباس‌های خودشان، مانند جوراب یا لباس زیر، خفه شده بودند.

اعترافات قاتل سریالی کره‌ای در برابر مردی که به خاطر یکی از جنایات او ۲۰ سال زندانی شد

سن این قربانیان بین ۱۴ تا ۷۱ سال بوده و جنازه‌های آنان با چنگال، تیغ و چتر تکه تکه شده بود. این قاتل سریالی در دادگاه خود که در شهر سووون برگزار شد از اینکه این همه سال دستگیر نشده بود اظهار تعجب کرد. چون جائه در این باره گفته است: «فکر نمی‌کردم که این جنایات برای همیشه مخفی بمانند». وی مدعی شده وقتی توسط پلیس بازجویی می‌شده ساعت یکی از قربانیان را در دست داشته است. این قاتل سریالی اهل کره جنوبی در این باره می‌گوید: «هنوز هم نمی‌دانم که چرا به من مظنون نشدند. جنایت‌هایی در اطراف من رخ می‌داد و من هم سخت تلاش نمی‌کردم که آن‌ها را مخفی کنم به همین دلیل فکر می‌کردم خیلی آسان دستگیر شوم». این قاتل سریالی که مدعی شده چهار قتل دیگر توسط وی انجام شده که با قتل‌های موسوم به قتل‌های هواسئونگ مرتبط است، می‌گوید که هیچ دلیلی برای قتل دختر ۱۳ ساله نداشته است.

۹ قتل دیگری که در هواسئونگ اتفاق افتاده بودند برای دهه‌ها حل نشده باقی ماندند. در فیلم مشهور Memories of Murder در سال ۲۰۰۳ به این قتل‌ها پرداخته شد، فیلمی که توسط بونگ جون هو کارگردان نامی سینمای کره جنوبی و برنده جایزه اسکار به خاطر فیلم Parasite ساخته شد. سال گذشته بعد از آزمایش دی ان‌ای جدیدی که، چون جائه را با برخی از قتل‌ها مرتبط می‌ساخت، پلیس کره جنوبی تحقیقاتی را در این مورد آغاز کرد. بعد از این تحقیقات و اعترافات، چون جائه بود که دادگاهی برای رسیدگی مجدد به اتهامات یوون برگزار شد، مردی که ظاهراً ۲۰ سال را بیگناه در زندان گذراند. یوون البته در سال ۲۰۰۸ آزاد شد هر چند رسیدگی به پرونده او همچنان ادامه دارد.

منبع: روزیاتو