تاریخ : 08:37 - 1396/01/24
کد خبر : 62271
سرویس خبری : آخرین اخبار
 

شناسایی معلمی که با شاگردانش عکس وفیلم‌های غیر اخلاقی رد و بدل می‌کرد!!! + عکس

شناسایی معلمی که با شاگردانش عکس وفیلم‌های غیر اخلاقی رد و بدل می‌کرد!!! + عکس

مربی فوتبال یک مدرسه که از بیماری شدید جنسی رنج می‌برد و با مشخصات جعلی، شاگردان نوجوانش را درشبکه‌های اجتماعی فریب داده و با آنها عکس وفیلم‌های غیر اخلاقی رد و بدل می‌کرد ازسوی پلیس شناسایی ودستگیرشد.

 به گزارش کارگرآنلاین، «ماتیو آنتونی» 32 ساله، که با مشخصات یک زن، با دانش‌آموزانش ارتباط گرفته بود، پس از فریفتن آنها در صفحات مجازی از دانش‌آموزانش عکس‌های غیراخلاقی می‌گرفت.


زمانی که این رفتار شیطانی توسط یکی از خانواده‌ها لو رفت، پلیس با ردگیری شبکه‌های مجازی، هویت آنتونی را شناسایی کرد و مربی شیطان صفت دستگیر شد.مأموران پلیس در بررسی رایانه شخصی متهم، تصاویرغیراخلاقی متعددی از دانش‌آموزانش پیدا کردند همچنین از او آرشیوی ازعکس‌های غیراخلاقی 5 نوزاد یک تا 5 ماهه نیزکشف شد.

دادگاه انگلیس پس از بررسی پرونده این متهم، او را به اتهام فریفتن نوجوانان و رفتار غیراخلاقی به 2 سال و نیم زندان، 10 سال زندگی تحت نظارت پلیس و ممنوعیت حضور درمراکز مربوط به کودکان و نوجوانان محکوم کرد.به گفته دادستان پرونده، ارتباط شیطانی این مربی با دانش‌آموزانش باعث آسیب‌های روانی جبران‌ ناپذیربه این نوجوانان شده که باید تحت درمان قرار گیرند./ایران