تاریخ : 18:25 - 1396/02/26
کد خبر : 63396
سرویس خبری : فرهنگی
 

بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون! +عکس

بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون! +عکس

محمدرضا حسینیان مجری مشهور تلویزیون که از اواخر سال۹۴ ممنوع‌ التصویر شده بود در نیمه شعبان و با اجرای برنامه مشهد دوست داشتنی به عرصه اجرا در سیما بازگشت.

به کزارش کارگرآنلاین،  برنامه مشهد دوست داشتنی جمعه شب به مناسبت نیمه شعبان به صورت زنده از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

محمدرضا حسینیان که مدیر تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس هم هست  ۱۶ فروردین سال ۹۵ درباره ممنوع التصویری اش به رسانه ها گفته بود:

«ممنوع‌التصویری‌ام ماجرایی است که به روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند ۹۴ برمی‌گردد که دوستان مرا به حراست سازمان صداوسیما دعوت و موضوع ممنوع‌التصویری‌ام را به من ابلاغ کردند و تذکر دادند چنانچه همین امروز که با هم حرف می‌زنیم اگر سایت تی‌وی پلاستان را بستید که بستید اگر نبستید ممنوع‌التصویرید! ناگفته نماند که دفعات متناوبی مرا به حراست سازمان صداوسیما دعوت کردند و این طور نبوده که برای بار اول باشد، ولی هر بار که با هم ملاقات داشتیم ساعت‌ها به گفت‌وگو نشستیم و تمام تلاشمان را کردیم که آیا می‌توانیم راهی را برای همدلی و همزبانی و در عین حال اثبات اینکه «تی‌وی پلاس» ماجرایی مقابل صداوسیما نیست، پیدا کنیم.

تی‌وی پلاس یک رسانه دارای مجوز است. سازمان صداوسیما اخیرا متولی صوت و تصویر در فضای مجازی شده است اما هنوز ابزارهای مجوز دادن در این زمینه فراهم نشده است. سازمان صداوسیما می‌گوید آقای تی وی پلاس سایتت را خاموش کن و به عنوان مثال دو ماه، شش ماه، ۱۰ ماه و یک سال به دنبال مجوز برو و هر وقت مجوزت را به دست آوردی دو مرتبه با مجوز ما کارت را شروع کن؛ چنانچه قرار بر این باشد، مثل این می‌ماند که به طور مثال اتحادیه طلا فروشان یک تصمیم تازه‌ای بگیرد و بگوید تمام طلافروشان تعطیل کنند، یک به یک مجوز بگیرند و سپس مغازه‌هایشان را باز کنند»

روژان