تاریخ : 21:51 - 1396/05/29
کد خبر : 67108
سرویس خبری : فرهنگی
 

پاسداشت شهید حججی در شب شعر و هنر «سر به راه»

در نخلستان سازمان اوج برگزار می‌شود

پاسداشت شهید حججی در شب شعر و هنر «سر به راه»

مراسم شب شعر و هنر «سر به راه» در چارچوب تقدیر از شهید محسن حججی و دیگر شهیدان مدافع حرم، عصر امروز با حضور شاعران، اندیشمندان و علاقمندان در نخسلتان سازمان اوج برگزار می‌شود.

به گزارش کارگرآنلاین، عصر امروز 29 مرداد 1396 از ساعت 18 ویژه برنامه شب شعر مدافعان حرم با عنوان شب شعر و هنر «سر به راه» در راستای پاسداشت شهید ارجمند محسن حججی در نخلستان سازمان اوج با حضور جمعی از شاعران، اندیشمندان و هنرمندان برگزار می‌شود.

در این شب شعر و هنر، شاعرانی همچون علی‌رضا قزوه، سعید بیابانکی ، مهدی جهاندار، محمدسعید میرزایی، میلاد عرفان‌پور، مصطفی محدثی خراسانی، سجاد سامانی، سجاد رشیدی‌پور، محسن کاویانی، علی سلیمیان و برخی دیگر از شاعران معاصر حضور خواهند داشت.

همچنین در کنار شاعران، هنرمندان و اندیشمندان دیگری چون شهریار زرشناس، مسعود نجابتی، مازیار بیژنی، حسن روح‌الامین و محمدعلی گودینی در این محفل حضور خواهند داشت.

گفتنی است مراسم شب شعر «سر به راه» که در راستای پاسداشت شهید محسن حججی و دیگر شهدای مدافعان حرم به همت دفتر شعر و ادب سازمان هنری رسانه‌ای اوج و با همکاری سازمان بسیج هنرمندان برگزار می‌شود.

حضور در این مراسم که از ساعت 18 در نخلستان سازمان اوج واقع در خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان برادران مظفر شمالی برگزار می‌شود برای عموم علاقمندان آزاد است.