تاریخ : 10:56 - 1397/09/07
کد خبر : 71368
سرویس خبری : سیاسی
 

جریان اصلاحات به مطالبات مردم اعتنایی ندارد

مصاحبه :

جریان اصلاحات به مطالبات مردم اعتنایی ندارد

فعال سیاسی اصولگرا مواضع متناقض اصلاح‌طلبان در قبال دولت را بیانگره عدم صداقت این جریان با مردم دانست.

کارگر آنلاین : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با باشگاه حبرنگاران جوان درباره سهم خواهی اصلاح‌طلبان از دولت در انتخاب استانداران گفت: علیرغم اینکه اسم دولت فعلی اعتدال است، اما با بررسی مناصب موجود در کشور و بر اساس پژوهش‌های ما بیش از ۹۰ درصد مسئولیت‌ها در اختیار اصلاح طلبان است.

ترقی خاطرنشان کرد: البته اگر در استانی دولت استانداری را قرار داده است که مواضع پررنگ اصلاح‌طلبی ندارد، اصلاح‌طلبان نباید انتظار داشته باشند، دولت عناصر اعتدالی خود را کنار بگذارد و دولت دربست دراختیار آن‌ها باشند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نگاه سهم‌خواهانه اصلاح‌طلبان در انتصاب استانداران صحیح نیست، خاطر نشان کرد: برخی پیشنهادات اصلاح‌طلبان برای انتصابات استانداری‌ها منطقی نیست و آنان مطالباتی را بیان می‌کنند که نشان دهنده بی‌اعتنایی آنان نسبت به خواسته مردم است و آنان فقط به منافع جناحی خود توجه می‌کنند.

ترقی درباره مواضع متناقض اصلاح‌طلبان در قبال دولت تصریح کرد: اصلاح‌طلبان در قبال دولت دچار اختلاف شده‌اند و من معتقدم آنان می‌خواهند در دو سال پایانی که از دولت روحانی مانده است، نهایت سوء استفاده را از دولت انجام داده و بار ناکارآمدی‌های دولت را از دوش خود بردارند، که این موضوع نشان دهنده عدم صداقت اصلاح طلبان با مردم است.

انتهای پیام/