تاریخ : 12:52 - 1397/09/24
کد خبر : 71636
سرویس خبری : حوادث
 

بردین سر یک زن توسط شوهرش/پای اوهام درمیان است!

بردین سر یک زن توسط شوهرش/پای اوهام درمیان است!

مردی که متوجه خیانت زنش به او شده بود دست به عمل وحشتناکی زد.

کارگر آنلاین ؛ مردی در آمریکا به جرم قتل همسرش دستگیر و به زندان محکوم شد.
قاتل در اعترافاتش گفت: من آدم حسود و شکاکی هستم و مدتی بود احساس می کردم همسرم مونیکا سرش جایی گرم است و نسبت به من و فرزندانمان بی توجه و سرد شده ، من هرکاری کردم که دوباره از نو همه چیز را درست کنم و اگر مشکل از من باشد خودم را اصلاح کنم اما هر سری به بن بست می خوردم. زندگیمان جوری رو به یک نواختی رفته بود که فرزندنمان کم کم افسرده شده بودند.
روز حادثه مونیکا مثل دیوانه ها بهانه می گرفت و سر چیز های الکی دعوا راه می انداخت که باعث دعوای جدی بینمان شد ، جوری که مجبور شدیم پیش فرزندانمان حرفای رکیک و ناسزا بزنیم و وقتی من مونیکا را متهم به داشتن رابطه غیراخلاقی با کس دیگری جز خودم کردم در کمال تعجب مخالفتی نکرد و خیلی آسوده گفت من تو و بچه هایمان را نمی خواهم و ترجیح میدم راحت و بی دغدغه به زندگی خودم برسم . این مدل صحبت کردن مونیکا من را عصبی کرد و باعث شد جلو چشم بچه ها او را کتک بزنم و طی یک عمل ناگهانی به آشپزخانه رفتم و با چاقو او را به قتل رساندم و پس از انتقال به حمام سرش را بریدم.
من اصلا از این که این جنایت را انجام دادم ناراحت وپشیمان نیستم و برعکس احساس می کنم کار خوبی انجام دادم و از نظر قلبی و روحی در آرامش هستم. دادگاه او را به 24 سال زندان محکوم کرد.