تاریخ : 21:38 - 1397/09/27
کد خبر : 71720
سرویس خبری : حوادث
 

مرگ دو دانش آموز مردم زاهدان را در شوک فرو برد

مرگ دو دانش آموز مردم زاهدان را در شوک فرو برد

در پی حادثه آتش‌سوزی در مدرسه اسوه حسنه زاهدان و جان‌باختن ۲ دانش‌آموز، نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش راهی استان سیستان و بلوچستان شد.

کارگر آنلاین ؛ صبح امروز آتش‌سوزی در دبستان غیردولتی اسوه حسنه شهر زاهدان، ۴ دانش‌آموز دختر را راهی بیمارستان کرد که متأسفانه ۲ دانش‌آموز جان باختند.

در پی این اتفاق تلخ، مجتبی زینی‌وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی به عنوان نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش به منظور بررسی ابعاد مختلف این حادثه راهی زاهدان شد.

مونا خسروپرست و صبا عربی، ۲ دانش‌آموز آسیب دیده در این حادثه بودند که جان خود را از دست دادند.

گفتنی است عنوان شده بود مریم نوکندی نیز فوت شده است که خوشبختانه این دانش‌آموز احیاء شد و تحت مراقبت‌های ویژه است.

حجت الاسلام والمسلمین علی موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب زاهدان در ارتباط با آتش‎سوزی یک واحد آموزشی پیش دبستانی و دبستانی در زاهدان نیز امروز اظهار کرد: معاون و بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شدند و با بررسی‌های صورت گرفته قصور مدیر و مربی آموزشی محرز شده و در این زمینه دستور بازداشت آنها صادر شد.

همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زاهدان در پی حادثه پیش دبستانی و دبستان دخترانه اسوه حسنه و به منظور ابراز همدردی با خانواده‌های داغدیده و مصدوم از سمت خویش استعفا کرد.