تاریخ : 23:36 - 1398/09/12
کد خبر : 74543
سرویس خبری : حوادث
 

با ادعای واهی مرد همسایه؛ مرد بدبین زنش را کشت/علت تراشیدن همیشگی موی سر مقتول چه بود؟

عاقبت بد بینی و اوهام؛

با ادعای واهی مرد همسایه؛ مرد بدبین زنش را کشت/علت تراشیدن همیشگی موی سر مقتول چه بود؟

ادعای بی شرمانه مرد همسایه کافی بود تا زن جوانی به اشتباه توسط شوهرش کشته شود.

به گزارش کارگر آنلاین ، نخستین قاتلی که در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد مرد ۶۳ ساله ای به نام اصغر بود که شانزدهم فروردین امسال همسر ۵۵ ساله اش به نام طلعت را در زمین های کشاورزی ورامین کشت و خودش را به پلیس معرفی کرد.
 
وی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت :پس از درگیری با همسرم وی را به داخل چاه زمین کشاورزی هل دادم.
 
این قاتل دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که دو پسرش از قصاص گذشتند و اعلام گذشت کردند اما دو دخترش برای او حکم قصاص خواستند.
 
دختر بزرگ وی وقتی در جایگاه ویژه ایستاد گفت: پدرم مرد بدبینی بود و همیشه ما را اذیت می کرد. هنگامی که من و خواهرم نوجوان بودیم مدام با ما درگیر می شد و ما را کتک می زد. او ما را مجبور کرد وقتی که خیلی کم سن و سال بودیم ازدواج کنیم .به همین خاطر من و خواهرم هر دو ازدواج ناموفق داشتیم .من بعد از ازدواج اولم با یک مرد که دو فرزند داشت ازدواج کردم اما حالا که پدرم مادرم را کشته است و به اتهام قتل او در زندان است شوهرم مرا طلاق داده و می گوید پدرم آبروی او را پیش خانواده‌اش برده است .
 
وی ادامه داد: شوهرخواهرم نیز حالا معتاد است و خواهرم زندگی خوبی ندارد . پدرم با بدرفتاری و بدبینی هایش زندگی مادرم و من و خواهرم را سیاه کرد. او موهای مادرم را از ته می تراشید و اجازه نمی داد مادرم موهایش را بلند کند .او همیشه به مادرم بدبین بود. به همین خاطر نمی توانم از قصاص صرف نظر کنم.
 
بی گناهم
 
سپس مرد همسرکش در جایگاه ویژه ایستاد و منکر قتل عمدی شد.
 
وی گفت: من گمان می کردم همسرم با مرد همسایه رابطه دارد .چون بازنشسته شرکت واحد بودم، بیشتر اوقات را در خانه می گذراندم و به همین خاطر هم با همسرم دعوا داشتم.
 
وی ادامه داد: یک روز مرد همسایه به من گفت با یک زن که ساکن آپارتمان ماست رابطه دارد . گمان می کردم مرد همسایه با زن من در رابطه است و به همین خاطر عمدی این ماجرا را به من گفته است . سر این موضوع با همسرم درگیر شدم. من و طلعت سوار ماشین شدیم و به زمین های کشاورزی ورامین رفتیم. آنجا بار دیگر دعوا میان ما بالا گرفت. همسرم می خواست از روی یک چاه عبور کند که پایش پیچ خورد و به داخل چاه سقوط کرد . من همسرم را هل نداده و او را نکشتم. به همین خاطر هم بلافاصله با پلیس تماس گرفتم.
 
در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به دفاعیات این مرد و مدرک های موجود در پرونده وی را از اتهام قتل عمدی تبرئه و او را به خاطر قتل شبه عمد به پرداخت دیه و سه سال زندان محکوم کردند. منبع : رکنا