تاریخ : 17:16 - 1398/11/06
کد خبر : 76980
سرویس خبری : حوادث
 

تجاوز گروهی دو معلم زن به دانش آموز نوجوان+عکس

تجاوز گروهی دو معلم زن به دانش آموز نوجوان+عکس

یک معلم آمریکایی که در نبود شوهرش، دانش آموز خود را به خانه دعوت و به او تجاوز کرد با تلاش پلیس اوکلاهما دستگیر شد.

به گزارش کارگرآنلاین، رسیدگی به پرونده "جویس چرچ ول" آموزگار ۴۰ ساله پس از آن در دستور کار پلیس شهر تالسای اکلاهما قرار گرفت که دسامبر گذشته یک دانش آموز پسر از دبیرستان "بری هیل" به اداره پلیس رفت و از تجاوز معلمش و دوست او شکایت کرد.

این پسر با نام مستعار" جیمی" به ماموران گفت: رابطه من و معلمم سال گذشته از طریق اسنپ‌چت شکل گرفت و خیلی زود باهم صمیمی شدیم. در مدرسه همه چیز عادی به نظر می‌رسید و من فقط دانش‌آموز او بودم، اما شب‌ها بعد از مدرسه با "جویس" چت می‌کردیم و من هم با او دردل می‌کردم تا اینکه معلمم به مرور زمان عکس‌های برهنه خود را برایم ارسال می‌کرد. من هم از دیدن آن عکس‌ها بدم نمی‌آمد، اما نمی‌دانستم "جویس" چه نقشه‌ای برایم دارد.

"جیمی" ادامه داد: یک روز او پس از مدرسه مرا به خانه اش دعوت کرد و گفت شوهرش برای کاری بیرون از شهر رفته من هم به آنجا رفتم، اما "جویس" به همراه یکی دیگر از معلمان دیگر، مرا اغفال و رابطه جنسی گروهی سه نفره با من برقرار کردند.

با اظهارات این دانش آموز نوجوان، آموزگار هوسباز و همکارش دستگیر شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند.

 
"جویس" و همکارش در بازجویی مقدماتی منکر اتهامات خود و مدعی شدند که "جیمی" برای کلاس خصوصی یکی از دروس به خانه آن‌ها رفته بود، اما وقتی با مدارک و شواهد دادگاه پسند روبه رو شدند به ناچار لب به بیان حقیقت گشودند و به تجاوز گروهی به دانش آموز خود اعتراف کردند.

 
به گزارش شمانیوز، هم اکنون آموزگار آمریکایی به جرم تجاوز به دانش آموز خود از کار معلق و با قرار وثیقه ۵ هزار دلاری روانه زندان شده است، همدست وی نیز در بازداشت به سر می‌برد.


گفتنی است تحقیقات پلیس تالسا درمورد پرونده این آموزگار هوسران در حالی ادامه دارد که احتمالا دانش آموزان دیگری قربانی هوسبازی "جویسی" شده باشند، زیرا به گفته پلیس این زن پیام‌های غیراخلاقی به دانش آموزان دیگر نیز ارسال کرده بود.